Zestaw kosmetyków z dodatkiem konopi

 

Wpadłam kiedyś na pomysł, żeby przetestować na sobie kosmetyki z naturalnych roślin i produktów. Takie bez dodatku chemii i konserwantów. Okazało się, że w sklepach jest bardzo mały wybór takich kosmetyków. Musiałam poszukać takich kosmetyków w Internecie.

Naturalne kosmetyki z konopi

\"kosmetykiOkazało się, że w Internecie jest taki wybór, że nie mogłam się zdecydować które chce zamówić. Nie czytałam opinii o poszczególnych kosmetykach dlatego że chciałam je przetestować na własnej skórze. Długo szukałam czegoś co mnie w stu procentach zainteresuje. W końcu po długich poszukiwaniach znalazłam zestaw, w którym były kosmetyki konopne. Wydał mi się na tyle ciekawy, że postanowiłam go kupić. W zestawie był balsam do ust, balsam do ciała, krem do rąk i krem do twarzy na dzień i na noc. Oczywiście wszystko miało w składzie konopie. Sprawdziłam czy to na pewno legalne, ale okazało się, że tak. Zmówiłam sobie na początek jeden zestaw, żeby go przetestować. Paczka szła około trzech dni roboczych. Jeszcze tego samego wieczoru po kąpieli stwierdziłam, że zacznę używać nowych kosmetyków. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Krem, który zaaplikowałam na twarz automatycznie wygładził mi skórę i bardzo dobrze ją nawilżył. Byłam zachwycona rezultatem. Tego wieczoru sprawdziłam jeszcze balsam do ciała i również okazał się być strzałem w dziesiątkę.

Rano, gdy szykowałam się do pracy ponownie użyłam kremu do twarzy. Dodatkowo zabrałam ze sobą balsam do ust, aby używać go w ciągu dnia. W ciągu dwóch dni przetestowałam wszystkie kosmetyki, również krem, do rąk który bardzo szybko regenerował popękane dłonie. Byłam zachwycona skutecznością kosmetyków z dodatkiem konopi. Od tamtej pory innych nie używałam i nie miałam zamiaru tego nigdy zmieniać.