Zestaw do paznokci w prezencie

Jakiś czas temu przechodziłam ciężki okres w życiu. Nie miałam na nic ochoty, być może było to jakieś przesilenie spowodowane zmianą pogody. Znajomi starali się poprawiać mi nastrój i na chwilę było dobrze, jednak za jakiś czas znów wszystko wracało. Stawali na rzęsach, aby oderwać mnie od problemów i jestem bardzo im za to wdzięczna.

Komplet do wykonywania hybryd od przyjaciół

\"wyjątkowyKtóregoś dnia odwiedziły mnie moje przyjaciółki. Wręczyły mi prezent, mimo, że nie było żadnej okazji ku temu. Ładnie zapakowany kartonik znalazł się w moich rękach. A w środku był wyjątkowy zestaw do paznokci hybrydowych o jakim zawsze marzyłam. Kiedyś robiłam hybrydy, jednak moja lampa się zepsuła, a lakiery pokończyły i jakoś nie miałam nigdy czasu na to, żeby uzupełnić braki. Moje wszystkie przybory już dawno się gdzieś pogubiły, porozdawałam,lub straciły ważność. Przede mną widniał zestaw po prostu wspaniały, było tam wszystko czego potrzebowałam i piękna lampa ozdobiona cyrkoniami, którą zawsze chciałam mieć. W zestawie były też różnego rodzaju lakiery, bazy pod lakier i oliwki. Znajomi stwierdzili, że muszę mieć zajęcie, to prędko mój zły humor minie. Przyznam, że mieli racje. Przez kilka dni przychodziły do mnie przyjaciółki, żebym mogła na ich paznokciach znów dojść do wprawy. Poczułam wiatr w żaglach i od razu wszystko mi się poprawiło. Już zapomniałam, ile frajdy sprawiało mi robienie ludziom paznokci. Na nowo się w to wciągnęłam i nie miałam czasu o niczym myśleć.

Trzeba przyznać, że mam wspaniałych przyjaciół, którym bardzo na mnie zależy. Gdyby nie oni, pewnie dalej tkwiłabym cały czas w pokoju użalając się nad sobą. A tak, to mam zajęcie, które uwielbiam. Fascynują mnie oryginalne wzory na paznokciach i może kiedyś otworzę swój własny salon kosmetyczny.