Zaproszenia urodzinowe w czarnych kopertach

 

Różniłam się od moich znajomych i unikałam rutyny. Zawsze to ja miałam najciekawsze pomysły, które doceniali wszyscy moi znajomi. Niebawem zbliżały się moje czterdzieste urodziny i dlatego uznałam, że zorganizuję huczną imprezę. W końcu taki wiek należało porządnie uczcić.

Wysłanie zaproszeń na urodziny w czarnych kopertach

\"czarneWpadłam na świetny pomysł, żeby do każdego wysłać własnoręcznie przygotowane zaproszenie na urodziny. Wszyscy moi znajomi używali tylko białych kopert, dlatego ja stwierdziłam, że zaproszenia zapakuję w czarne koperty, co je dodatkowo wyróżni. W pobliskim sklepie nie znalazłam takich kopert a nie chciało mi się biegać po mieście, dlatego uznałam, że zrobię zakupy w internecie. Miałam jeszcze dużo czasu i mogłam sobie na to pozwolić. Oczywiście od razu znalazłam masę sklepów, w których interesujące koperty były dostępne i zdecydowałam się kupienie zestawu kopert w kolorze czarnym. Poza kopertami, był tam też długopis ze srebrnym wkładem, którym zamierzałam zaadresować każdą kopertę. Byłam bardzo podekscytowana swoim pomysłem i z niecierpliwością czekałam na dostawę. Kurier pojawił się po trzech dniach. Kiedy otworzyłam opakowanie z kopertami, to aż zaniemówiłam. Prezentowały się wyjątkowo pięknie. Były w kolorze głębokiej czerni. Wiedziałam już, że jak znajomi dostaną zaproszenia na urodziny w takich kopertach, to będą pod ogromnym wrażeniem. Każdą osobiście zaadresowałam długopisem ze srebrnym wkładem i wszystko było czytelne i estetyczne. Byłam zachwycona.

Na moich urodzinach pojawili się wszyscy, których zaprosiłam. Impreza odbyła się w lokalu, który lubiłam i wszystkim bardzo się podobało. Było mnóstwo jedzenia i napojów, więc każdy był zadowolony. Dostałam sporo fajnych prezentów i trafionych życzeń.