Zalety platformy z linkami

 

Powrót do formy sprzed ciąży lub odchudzanie i zapewnienie sobie wysportowanej sylwetki to długotrwały proces, który można osiągnąć dzięki odpowiedniej dyscyplinie i regularności. Jeśli jednak siłownie są pozamykane, a na dworze panują niezbyt sprzyjające warunki pogodowe, warto zaopatrzyć się w przenośne lekkie urządzenie, które zapewni nam kompleksowy trening wszystkich partii ciała.

Stabilna platforma do ćwiczeń

\"platformaJeśli interesujemy się fitnessem i ćwiczeniem na siłowni, a z jakiegoś powodu nie możemy wykupić obecnie karnetu, możemy stworzyć imitację siłowni we własnym domu. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia, które nie muszą zająć wiele miejsca. Do jednych z najpopularniejszych ostatnimi czasy sprzętów sportowych, które nie zagracają domowej przestrzeni należy stabilna platforma wibracyjna z linkami. Zapewnia ona nie tylko skuteczny trening wszystkich partii całego ciała, ale także regularnie stosowana wyszczupla je i pozwala zachować dobrą formę na dłużej. Posiada wiele różnych trybów ćwiczeń i ich intensywności, dzięki czemu z powodzeniem dostosujemy poziom ćwiczeń do naszego realnego poziomu zaawansowania. Sprzęt nadaje się dla wszystkich nowych użytkowników w każdym wieku i o różnym stopniu kondycji. Jest w 100% bezpieczny dla zdrowia i może także posłużyć jako forma rekonwalescencji po urazach i kontuzjach. Kompaktowy rozmiar umożliwi trzymanie platformy nawet w najmniejszych metrażowo domach, a efekty będą wyjątkowo skuteczne.

Praktyczne linki podwyższą efektywność ćwiczeń – dzięki nim do pracy będą zaangażowane również ręce. Działanie maszyny porównać można do szybkiego biegu, sprintu lub innych ćwiczeń kardio o wysokiej intensywności. Symuluje trening ogólnorozwojowy, dzięki czemu angażuje do pracy całe ciało. Jeden sprzęt potrafi zastąpić kilka różnych z profesjonalnej siłowni.