Zadowolenie taty dzięki podświetlanym szachom

 

Mój tato jest wielkim fanem gier planszowych, a zwłaszcza szachów. Jest to jego ulubiona gra i często przesiaduje ze swoimi znajomymi czy to przed rzeczywistą szachownicą, czy też przed komputerem, gdzie gra z kolegami przez sieć. Tak czy owak, jest to dla niego świetna rozrywka, a niedługo zbliża się dzień ojca.

Zakup szachów w sklepie na prezent

\"szachyZe względu na to, iż zbliża się dzień ojca, pomyślałem, że najciekawszym prezentem dla niego będzie związane coś z szachami. Na początku nie wiedziałem, czy zakupić szachownicę, czy jakiś gadżet, który by był z nimi związany, ale serfując po internecie, natknąłem się na coś interesującego. Portal, gdzie możemy znaleźć nietypowe szachy Sklep posiadał bardzo wiele przeróżnych zestawów, oryginalnych i diametralnie różniących się od siebie. Mogliśmy znaleźć ciekawe szachy, które zamiast standardowych figur, posiadały postacie z kreskówek, czy też takie, które posiadały podświetlaną szachownicę, dzięki której można było grać w tę kultową grę nawet w nocy, bez dodatkowego oświetlenia. Ta propozycja spodobała mi się na tyle, że zdecydowałem się zakupić elektroniczną szachownicę, która posiadała to podświetlenie. Pomyślałem, że może się to mojemu tacie kiedyś przydać, gdy będzie wyjeżdżał na wycieczkę, albo pod namioty, a akurat będzie chciał rozegrać partyjkę ze swoim znajomym, kiedy wrócą wieczorem do swoich tymczasowych domów. Po kilku dniach od zamówienia, listonosz zapukał do mnie wraz z paczką.

Na szczęście, nic się szachom nie stało podczas transportu. Są w idealnym stanie, ładnie zapakowane, przez co będzie to świetnie prezentować się podczas ich wręczania. Mój tato, był bardzo zadowolony gdy wręczyłem mu owe szachy. Podziękował mi i zaproponował, abyśmy je wypróbowali dziś wieczorem.