Zaawansowany centralny odkurzacz

Odkurzanie w obiekcie hotelowym nigdy nie należy do zadań łatwych, prostych i przyjemnych, zwłaszcza w obiektach takich jak nasz, wyposażonych w duże i ciężkie przemysłowe odkurzacze. Personel od dawna wnioskował o ulepszenie procedur sprzątania oraz zmianę wyposażenia na bardziej komfortowe aczkolwiek równie skuteczne co obecne odkurzacze.

Nowoczesne odkurzacze centralne do hotelu

vroom odkurzacz centralnyNiestety, przez długi czas nie byliśmy w stanie znaleźć lepszego sprzętu, gdyż wyposażając hotel braliśmy pod uwagę tylko najlepsze narzędzia. Od jakiegoś czasu słyszeliśmy jednak o coraz to nowszych odkurzaczach centralnych, które były doskonałymi narzędziami, mogącymi idealnie nadawać się do zastosowania na naszym obiekcie, jeśli tylko były równie dobre jak zapowiedzi producentów. Do testów na terenie obiektu wybraliśmy model Vroom odkurzacz centralny który jest polecany przez większość posiadaczy, przede wszystkim za bardzo dużą funkcjonalność i wygodę użytkowania. Odkurzacz centralny jest bowiem urządzeniem które montowane jest w jednym wyznaczonym miejscu na terenie obiektu, od którego przeprowadzane są kanały powietrzne, zakończone gniazdami do zakładania węża odkurzacza, umieszczone w każdym pokoju oraz w najwygodniejszych miejscach w korytarzu. Jest to niesamowicie komfortowe rozwiązanie, zarówno w domach jak i w obiektach użytkowych, gdyż pozwala personelowi na sprzątanie pokojów bez konieczności przenoszenia nieraz bardzo ciężkich odkurzaczy po całym terenie obiektu.

Odkurzacz Vroom przeznaczony jest do obiektów o dużej powierzchni, takich jak nasz hotel, toteż sprawdza się doskonale, nawet w momencie w którym używa go kilka osób jednocześnie. Duża moc i silny ciąg oznacza iż rzadko zdarza się brak możliwości wysprzątania jakiegoś miejsca.