walizki puccini

Wyjazd na wakacje obowiązkowo z walizką puccini

Po ślubie z mężem planowaliśmy polecieć do Chorwacji. W sumie mogliśmy wybrać inny kraj. Jednak w Chorwacji już kiedyś byliśmy i wtedy bardzo się tam nam spodobało.

Walizki puccini są wygodne i stylowe

\"walizkiW sumie jest tam naprawdę pięknie i romantycznie a zarazem jest tam dość tanio. Potrzebowaliśmy do wyjazdu walizki do ryanaira, w sumie mieliśmy jeszcze jakieś stare walizki ale one za bardzo nie nadawały się już do żadnej podróży a szczególnie lotniczej. Mi podobały się walizki puccini, po prostu jak dla mnie były piękne.
Może i cena walizki puccini nie była najniższa jednak mieliśmy przecież pieniądze jakie otrzymaliśmy jako prezent weselny od gości.
Zresztą najlepsze puccini walizki ceny nie była też tak wysoko żebyśmy mogli stwierdzić, że kupiliśmy coś naprawdę drogiego. W sumie mając nawet teraz większą gotówkę nie była skłonna do tego by wydawać dużo pieniędzy na zbyteczne rzeczy. Za to kupiłam dwie torebki puccini i to w bardzo przystępnej cenie. Zresztą do ich zakupu namówił mnie mąż. Bo ja bym się pewnie jeszcze długo zastanawiała nad tym czy są one mi rzeczywiście niezbędne i pewnie jeszcze kilka razy [porównywałabym cenę z innymi torebkami. Jednak mąż jest czasem bardziej spontaniczny podczas zakupów niż ja.
I wtedy mówi żebym go w końcu posłuchała i kupiła daną rzecz. W sumie chętnie go wtedy słucham bo jest to pewnego rodzaju przyzwolenie na wydanie naszych wspólnych pieniędzy. Nie mogłam się już wprost doczekać naszego wylotu.
Wszystko zapowiadało się pięknie. mieliśmy wynajęty piękny dwuosobowy apartament z widokiem na morze. Zresztą do plaży mieliśmy niecałe pięćdziesiąt metrów.

A w razie gdyby jednak nie chciało nam się iść na plażę mogliśmy wylegiwać się w basenie, który znajdował się przed domem. Miałam przygotowanych na ten wyjazd kilka par strojów kąpielowych.