Wyciskarka do soku to świetny pomysł na prezent

 

Moja mama zawsze przykładała wysoką uwagę do dbania o siebie. Nie tylko w kontekście fizycznym, ale również i duchowym. Odkąd pamiętam w naszym domu zawsze przodowały tylko domowej roboty soki oraz pyszne, zdrowe potrawy. Dziś jestem jej za to wdzięczna, dlatego postanowiłam sprawić jej mały prezencik.

Zdrowe, domowe soki

\"wyciskarkiZauważyłam, że w promocji pojawiły się wyciskarki do soku kuvings. Jako, że preferencje zdrowego odżywiania odziedziczyłam po mamie, sama posiadam wyciskarkę do soku i nieco na ten temat czytałam, aby wiedzieć, że jest to przodująca firma na rynku. Nie zastanawiając się ani chwili dłużej, postanowiłam sprezentować mamie nowoczesną wyciskarkę. Mama dotychczas używała starej i zawodnej wyciskarki kupionej jeszcze za czasów mojego dzieciństwa. Wyciskarki, która nie tylko przez wzgląd na swój wiek, zawodziła i nie spełniała swojego zadania tak wspaniale, jak dzisiejsze modele. Firma Kuvings jest Polskim Laureatem Konsumenta 2014 oraz jest marką, która wciąż rozwija swoje technologie. Dodatkowo ich urządzenia są nie tylko praktyczne, ale również w bardzo eleganckim stylu, dzięki czemu wpasują się w otoczenie każdej kuchni. Wybrałam jedną z takich w kolorze czerwonym, czyli nie tylko ulubionym kolorze mojej mamy, ale również w kolorze jej kuchni. Nie czekałam na urodziny, czy święta. Chciałam mamie po prostu dać prezent bez okazji i sprawić, żeby poczuła się doceniona, kochana i szczęśliwsza. Musze przyznać, że chyba mi się to udało patrząc na rozpromienioną twarz mamy, kiedy odpakowała prezent. Do niego dokupiłam jej również książeczkę z przepisami na sorbety. Mama do tej pory ich nie robiła, dlatego książeczka sprawiła jej dodatkową radość.

Teraz moja mama zajęła się robieniem nie tylko standardowych soków o jednym smaku, ale również wszelkich koktajli, czy nawet drinków. Często odwiedzam moją mamę i zawsze widuje ją ze szklanką świeżego soku w dłoni. Ten widok raduje moje serce, bowiem mam pewność, że prezent był jak najbardziej trafiony, oraz świetnie jej służy.