Wybieramy cenionego uzdrowiciela

Osoby, które od lat borykają się z uciążliwymi chorobami, poszukują pomocy nie tylko u lekarzy, ale także u uzdrowicieli. I choć w polskiej bioenergoterapii jest coraz więcej profesjonalistów, wciąż pojawiają się oszuści, którzy poszukują szybkiego zarobku. Dobry oraz odpowiedzialny energoterapeuta to osoba, która nie nakłania do rezygnacji z leczenia u normalnego lekarza, w typowych placówkach zdrowia, szpitalach czy klinikach.

Cechy wyróżniające dobrego uzdrowiciela

ceniony uzdrowiciel z warszawyChociaż wszyscy mamy w sobie określoną moc energii, nie każda osoba może uzdrawiać i nie potrafi przekazywać energii innym. Aby zminimalizować ryzyko trafienia na oszustów, warto wybierać wyłącznie sprawdzonych uzdrowicieli, którzy są zrzeszeni w stowarzyszeniu, mają własną stronę internetową i jednocześnie posiadają specjalny certyfikat dający uprawnienia do wykonywania zawodu. Dobrym wyborem będzie wyłącznie ceniony uzdrowiciel z warszawy. Podczas pierwszej wizyty warto uważnie obserwować, w jaki sposób bioenergoterapeuta odnosi się do naszej choroby. Jeżeli twierdzi, że tylko on jest w stanie ją wyleczyć, każe odstawić lekarstwa i zrezygnować z leczenia tradycyjnego, należy od razu zrezygnować. Należy mieć świadomość, że żaden uzdrowiciel, nawet najlepszy, nie będzie w stanie pomóc każdemu choremu. A nawet jeżeli działanie ogranicza się do uciszenia lęków chorego, to jest to bardzo dużo.

Ludzie w obliczu choroby, zwłaszcza poważnej, często tracą poczucie rzeczywistości, są zagubieni, nie wiedzą co zrobić z własnym zdrowiem. Z tego powodu ważne jest, aby trafić do kogoś, komu możemy zaufać i kto nie będzie nad zniechęcał do prowadzenia dalszego leczenia tradycyjnego, pomimo wprowadzenia innych działań uzdrawiających. Obie te metody w połączeniu dają często zadowalające efekty, które samodzielnie bywają zróżnicowane.