przywracanie utraconych danych

Wszystkie dane przywrócone przez informatyka

W firmie ojca bez problemu dostałem robotę, co nikogo nie dziwiło, bo przecież w przyszłości miałem przejąć ten interes. Musiałem się już wdrażać, chociaż nie szło mi to aż tak dobrze, jakbym chciał. Popełniałem sporo błędów, ale starałem się je wszystkie naprawić samodzielnie.

Pomoc informatyka przy przywróceniu utraconych danych 

\"przywracanieByłem dość nieuważny, gdyż otworzyłem w pracy jakiś załącznik, który posiadał wirusa. Dostałem email od jakiegoś obcego użytkownika i nie zachowałem odpowiedniego bezpieczeństwa. Przyczyniło się do to utraty wszystkich ważnych danych, które miałem na dysku. Ojciec w tym czasie był poza firmą, ponieważ miał spotkanie z kontrahentem. Miał wrócić dopiero następnego dnia, więc musiałem ten problem rozwiązać. Nie wiedziałem jak wykonać przywracanie utraconych danych, ponieważ nigdy tego nie robiłem. Na szczęście w ojca firmie był zatrudniony doświadczony informatyk, który świetnie znał się na komputerach i liczyłem, że mi pomoże. Informatyk był bardzo zajęty i nie miał dla mnie czasu, ale jak powiedziałem mu o utracie danych, to rzucił wszystko i podszedł do mojego stanowiska. Na szczęście wszystkie dane były też dodatkowo zapisane w chmurze, co zdecydowanie stawiało mnie w korzystnej sytuacji. Proces przywracania wszystkich utraconych danych nie trwał długo i dzięki temu mogłem dokończyć tego samego dnia wszystkie swoje zadania. Byłem wdzięczny informatykowi za pomoc w przywróceniu danych, ponieważ sam nigdy bym nie wiedział jak to zrobić.

Od tamtego dnia już nigdy nie otwierałem korespondencji, która pochodziła z podejrzanego źródła. Dostałem niezłą nauczkę, która jednak korzystnie na mnie wpłynęła. Nad wszystkim dokładnie zacząłem się zastanawiać i dzięki temu nie popełniałem już tak dużo błędów.