zabawki wader

Własny internetowy sklep z zabawkami

Jestem Inga Woźny. Moja firma ma lekki kryzys i zaczęłam rozglądać się na inną pracą. Nigdy nie chciałam pracować w korporacji, praca może i jest dobrze płatna ale wymaga wiele poświęcenia.

Zabawki dla dzieci to bardzo dobry pomysł na biznes

\"zabawkiPrzez to nie mam tyle czasu dla rodziny ile chciałabym mieć. Dlatego postanowiłam otworzyć swój biznes. Mam już pomysł jeżeli chodzi o branżę musiałabym jeszcze wszystko przedyskutować z moim mężem. Sławek dzisiaj wróci później z pracy. Dzieciak będą już spać więc będziemy mogli na spokojnie wszystko przedyskutować. Postanowiłam otworzyć internetowy sklep z zabawkami. Wiele osób robi zakupy w internecie. Dzięki temu jest szansa żeby zaoszczędzić sporą kwotę pieniędzy. Normalny sklep musi opłacać rachunki, musi płacić wynajem. Natomiast internetowy sklep z zabawkami nie ponosi takich kosztów. Ja z mężem mieszkamy w domku i mogłabym wygospodarować pokój na cały asortyment, który chciałabym sprzedawać. Sama jestem mamą więc wiem, jak ważna jest jakość zabawek. Sklepy często mają duży wybór jeśli chodzi o zabawki ale często nie ma w nich nic wartościowego. Często zabawki są bez atestów lub nie są dostosowane do wieku dziecka. Zanim mąż wrócił do domu zdążyłam zrobić listę, które zabawki mogłabym sprzedawać. Na liście pojawiły się zabawki wader. Moje dzieciaki je uwielbiają. Oczywiście klocki lego, muszą być bo ja sama lubię z dzieciakami klocki lego układać i uważam, ze rozwijają wyobraźnie i można się nimi bawić wiele godzin i one nadal się nie znudzą. Oczywiście na pewno muszą być także puzzle tref. Nie będę sprzedawać zabawek dla niemowląt.

Zabawki dla niemowląt powinny być wybierane na miejscu żeby ocenić czy są one odpowiednie dla dzieci. Czy nie zawierają małych elementów. Jestem ciekawa czy mężowi spodoba się mój pomysł na biznes.

Więcej informacji na Hapik – sklep internetowy z zabawkami