Winietka z kokardką dla gości

Wesela i inne przyjęcia, zazwyczaj kojarzą nam się z pięknym wystrojem i gustownymi dodatkami. Dla mnie to codzienność. Ponieważ jestem plannerem ślubnym, a dodatkowo zajmuję się także produkcją i importem ciekawych imprezowych i weselnych dodatków.

Jaka winietka z kokardką będzie najlepsza?

\"winietkiSwoją przygodę z wystrojem na wesela i inne ważne oficjalne uroczystości rozpoczęłam około dwudziestu siedmiu lat temu. Zaczęło się od cięć w zakładzie pracy, w którym pracowałam w ówczesnym czasie, zmusiły mnie one do poszukania nowej posady. Niestety bardzo długo nie mogłam znaleźć nowego miejsca pracy, miał na to wpływ zapewne kryzys na rynku pracy panujący w tamtych latach w kraju. Postanowiłam więc założyć własną firmę. Z racji na doświadczenie postawiłam na branżę ślubną, chciałam skupić się przede wszystkim na tworzeniu eleganckich i nietypowych dodatków. Były to głównie piękne winietki z kokardką, które z czasem stały się moim znakiem rozpoznawczym. Uruchomiłam około piętnastu zakładów produkcyjnych ślubnych dodatków na terenie Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych. Co ważna, cały czas staram się podążać za ciągle zmieniającą się modą ślubną. Uczestniczę z tego powodu w wielu targach ślubnych, na których moje winietki z kokardkami cieszą się niesłabnącą popularnością. Produkuje różne ich rodzaje, dopasowane do różnorodnych stylów – w roku 2021, chociażby królować będzie styl boho i glamour, ponieważ mam już mnóstwo zamówień na tego typu winietki z kokardką i inne weselne dodatki.

Przeważająca cześć moich klientów decyduje się na kolory jasne, króluje biel i pastelowe barwy. Zdarzają się także specjalne zamówienia na nietypowe kolory czy style. Nasza bogata oferta jest oczywiście na to przygotowana. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom.