Wakacje nad morzem z dziećmi

Każde wakacje spędzam razem ze swoim mężem i dziećmi. Nie wyobrażam sobie wyjazdu w jakąkolwiek dłuższą podróż bez swoich maluchów. Byliśmy z dziećmi już w wielu miejscach, również w ferie zimowe. Kiedy nasze dzieci były bardzo małe wspólne podróżowanie wymagało trochę wysiłku ale teraz już nie mamy praktycznie żadnych problemów.

Musieliśmy znaleźć dobry hotel nad morzem dla dzieci

\"atrakcyjnyDzieci jeszcze nigdy nie były nad polskim morzem, więc chcieliśmy żeby zapamiętały one pobyt tam jak najlepiej. Dlatego też tak ważny był dla nas każdy szczegół naszej wycieczki. Bardzo ważnym elementem każdych wakacji jest dla nas hotel i tak samo było w przypadku tego wyjazdu, Interesował nas atrakcyjny hotel nad morzem dla dzieci ale szczerze mówiąc znalezienie takiego miejsca noclegu wcale nie było takie łatwe. Nie wydaje mi się żebyśmy szukali hotelu zbyt późno, bo zawsze wakacje planujemy z dużym wyprzedzeniem żeby znaleźć najlepszą ofertę. Niestety tym razem ofert fajnych hotelów przyjaznych dla dzieci nie było dużo. Ale na szczęście udało znaleźć nam się jeden, który był dla nas odpowiedni. Nasza córka ma 5 lat, a syn 7 lat, więc nie są to już małe dzieci dlatego przede wszystkim interesowały nas atrakcje jakie hotel zapewnia dzieciom. W naszym hotelu prowadzone były zabawy w basenie oraz zajęcia artystyczne przed kolacją. Oczywiście dla dzieci w restauracji było specjalne menu jeżeli czyjeś dzieci są niejadkami.

Wakacje nad morzem były super. Zarówno dzieci, jak i my bawiliśmy się bardzo dobrze. Nasz hotel był świetnie przygotowany do tego by przyjmować w nim dzieci. Również pod względem wyposażenia pokojów hotelowych. W naszym pokoju znajdowały się dwa małe łóżka dziecięce, które były bardzo kolorowe. Mojemu synowi strasznie spodobała się hotelowa pościel ze Spidermanem, pod którą spał.