Uznany serwis Saeco dba o mój ekspres

Mam to szczęście, że posiadam jeden z najlepszych i najbardziej niezawodnych ekspresów do kawy marki Saeco. Kupiłem go prawie dziesięć lat temu i przez te wszystkie lata nie zawiódł mnie ani jeden raz. Nie mniej jednak muszę przyznać, że cały czas dbam o swój ekspres zgodnie z instrukcją. Nie robię tego samodzielnie, bo prace konserwujące zlecam serwisantom.

Korzystam z pomocy uznanego serwisu ekspresów

saeco uznany serwis warszawaPamiętam, że jak kupowałem ekspres do kawy w sklepie to wysłuchałem od sprzedawcy dziesięciominutowego monologu dotyczącego prawidłowej konserwacji urządzenia. Byłem wtedy lekko przerażony, bo sprzedawca powiedział mi, że raz na dwa miesiące powinienem dokładnie wyczyścić ekspres w środku. Wiązało się to z koniecznością rozłożenia go na najmniejsze części, a ja nie miałem żadnych predyspozycji manualnych do takich czynności. Szybko jednak sobie z tym poradziłem. Okazało się bowiem, że dla marki Saeco uznany serwis Warszawa wykonuje takie prace konserwacyjne za klientów. Jako, że od razu wiedziałem, że będę zlecał czyszczenie ekspresu serwisantom to wykupiłem sobie pakiet serwisowy na pięć lat do przodu. Potem oczywiście przedłużyłem go o kolejne pięć. I jak tylko przychodzi czas na wyczyszczenie ekspresu to zawożę go na kilka godzin do najlepszego serwisu Saeco w Warszawie. Dzięki temu mój ekspres po dziesięciu latach codziennego przygotowywania kilku kaw nadal działa tak, jakby dopiero co został zakupiony.

O każdą rzecz, którą kupuję, dbam tak jak zaleca producent. Większość urządzeń potrafię konserwować samodzielnie, ale do rozkładania ekspresu na części nie mam nawet odpowiednich narzędzi. A usługa serwisowa kosztuje mnie jednorazowo jedynie pięćdziesiąt złotych. Jest to naprawdę niewielki wydatek, który ponoszę jedynie raz na dwa miesiące.