Usztywniane beciki dla niemowląt

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny wiąże się z wielkimi przygotowaniami. Najważniejszy wydatek w okresie ciąży to tak zwana wyprawka dla dziecka. Koszty związane z wszystkimi niezbędnymi rzeczami potrzebnymi dla malca często przerażają. Ostatecznie jednak okazuje się, że nie jest tak źle. Zwłaszcza jeśli młoda mama kupuje tylko naprawdę niezbędne dziecku rzeczy, a nie multum gadżetów.

Becik z usztywnieniem czy bez?

\"becikiPrzede wszystkim kompletowanie wyprawki trzeba zacząć od pogrupowania potrzebnych nam rzeczy. Pierwsze to kosmetyki i artykuły higieniczne potrzebne przy opiece nad niemowlakiem. To nic innego jak kosmetyki do pielęgnacji ciała dziecka, pieluszki, chusteczki i tym podobne rzeczy. Następny etap do dopasowanie pierwszych ubranek dziecka odpowiednio do pory roku w jakiej przyjdzie na świat. Innych rzeczy będziemy potrzebować latem, a całkiem innych zimą kiedy wyjście na spacer z niemowlakiem wymaga o wiele więcej zachodu. Kolejne artykuły to rzeczy potrzebne do kąpieli dziecka (między innymi wanienka) oraz rzeczy do spania (odpowiednio dobrane łóżeczko, materac oraz pościel). Ostatni etap kompletowania wyprawki to rzeczy niezbędne przy karmieniu dziecka. Przy codziennym noszeniu dziecka sprawdzają się beciki dla niemowląt z usztywnieniem. Mają one specjalną twardszą wkładkę, najczęściej kokosową, dzięki której możemy nosić dziecko w wygodniejszej pozycji. Taki becik usztywnia ciało niemowlaka i jest dla niego w pełni bezpieczny.

Becik jest lepszym rozwiązaniem dla młodych mam, które nie mają jeszcze wprawy w opiece nad malcem. Usztywnienie pomoże im w utrzymaniu dziecka w odpowiedniej pozycji. Dla wygody młodej mamy wkładka może również zostać wyciągnięta i wtedy becik jest miękki. Może być wykorzystywany do przenoszenia dziecka, do karmienia czy usypiania noworodka.