Sposób na przedłużenie krótkich włosów

 

Każda z nas wie doskonale, że w dzisiejszych czasach istnieją najróżniejsze sposoby na przedłużenie włosów w taki sposób, aby efekt prezentował się naturalnie. Na zdjęciach \”przed i po\” widzimy jednak głównie kobiety posiadające włosy do połowy łopatek, lub za łopatki, a co z tymi, które noszą krótsze fryzury?

Jak przedłużyć krótkie włosy?

\"przedłużanieTak naprawdę nasze włosy nie muszą sięgać łopatek, aby efekt prezentował się naturalnie. Umownym warunkiem pozwalającym uzyskać własnie idealne rezultaty jest długość włosa osiągająca minimum piętnaście centymetrów, a zatem większość z kobiet noszących krótkie włosy może poddać je przedłużaniu, a jeżeli jeszcze jest zbyt wcześnie to na pewno po niedługim czasie oczekiwania będziemy mogły wreszcie udać się na wizytę u fryzjera bowiem w przypadku właśnie króciutkich włosów warto się zgłosić do dobrego salonu, aby mieć pewność, że efekty końcowe będą w pełni satysfakcjonujące. Przedłużanie krótkich włosów jest możliwe dzięki dzisiejszym metodom, które sprawiają, że miejsca łączeń są praktycznie niewidoczne nawet po upięciu włosów w najróżniejsze fryzury. Do takich metod należy chociażby ta kanapkowa, czyli obrazując: włosy przedłużane są za pomocą wąskich, prostokątnych taśm, które umieszcza się pomiędzy nasze naturalne pasemka właśnie na zasadzie kanapki. Sprawia to, że łączenia są niewidoczne, bowiem ukryte między naturalnymi pasmami.

Ta metoda jest doskonała dla krótkich włosów i obecnie właśnie ten sposób najczęściej wykorzystuje się, kiedy klientka chce przedłużyć naprawdę krótkie włosy. Taśmy nie obciążają oraz nie psują naszych włosów, a także efekt prezentuje się bardzo naturalnie również podczas noszenia najróżniejszych fryzur. Warto zaznaczyć również to, że przyjemnym \”skutkiem ubocznym\” przedłużania włosów, jest jednocześnie ich zagęszczanie,