Rewolucyjna drukarka cyfrowa

Warto przedstawić najnowszy model drukarki cyfrowej. Ten model jest wyposażony w łączność USB i równoległą oraz jest kompatybilny zarówno z systemem Windows, jak i Mac. Przedstawiana drukarka cyfrowa jest dostarczana z czterema wkładami, jest również wyposażona w podajnik papieru i automatyczny dupleks, co zapewnia szybszą obsługę bez użycia rąk.

Jaki model drukarki jest godny uwagi?

\"pigmentowyPrzedstawiane w dzisiejszym artykule urządzenie ma niesamowitą prędkość do 23 str./min w czerni i 14 str./min w kolorze. Dzisiejsze drukarki pigmentowe cyfrowe zapewniają wysokiej jakości, pozbawione smug dokumenty o rozdzielczości nawet do 5760 x 1440 zoptymalizowanych DPI. Można także uzyskać wspaniale wyglądający druk dwustronny, ponieważ dzisiejsze atramenty nie przeciekają i można obsługiwać szeroką gamę rozmiarów i materiałów papierowych. Do najważniejszy zalet należą oddzielne atramenty dla profesjonalnej jakości wydruków, optymalizator zapewniający stały połysk, system wybierający automatycznie właściwą kombinację atramentów. Na uwagę zasługuje także drukowanie bez komputera przy użyciu połączenia oraz wtyczki do wydajnego przepływu pracy. Drukarki mogą drukować zdjęcia bez obramowania, a nawet będzie można edytować swoje zdjęcia, tworzyć fotoksiążki, kalendarze itp. I nie tylko za pomocą dołączonego przyjaznego dla użytkownika oprogramowania. Można nawet przenosić zdjęcia na koszulki! Pigment jest wodoodporny, dzięki czemu nie zmywa się. Dlatego właśnie pigmentowy druk cyfrowy jest świetnym rozwiązaniem.

Rewolucyjne atramenty zapewnia spektakularne rezultaty na papierze matowym, błyszczącym papierze fotograficznym, a nawet zwykłym. Dzięki tak fenomenalnej wszechstronności i jakości może być idealnym rozwiązaniem dla prawie każdego projektu drukarskiego.