Psycholog odpowiadał na pytania przedszkolaków

 

Poszukuję do przedszkola psychologa. Pracuję w przedszkolu od pięciu lat a od trzech jestem dyrektorką. Uwielbiam moją pracę. Ciesze się z kontaktu z dziećmi i staram się zapraszać na spotkania różnych fachowców, żeby nasze dzieci uczyły się o różnych zawodach. Przedszkolaki są chętnie na takie spotkania i zawsze mają dużo pytać do naszych gości.

Zapraszam psychologa do przedszkola

\"dobryDobry psycholog pracujący w Krakowie będzie uważam ciekawa propozycją dla naszych przedszkolaków. Do tej pory ani razu nie było psychologa w naszym przedszkolu. W dzisiejszych czasach wiele osób korzysta z pomocy takich fachowców i dzieci muszą wiedzieć, że takie osoby są po to żeby pomagać w różnych sytuacjach życiowych. Postanowiłam zadzwonić do mojej siostry bo jej mąż zna podobno jakiegoś dobrego psychologa. Okazało się, ze Michał pracuje w Krakowie w centrum miasta i chętnie weźmie udział w  takim spotkaniu z przedszkolakami. Bardzo ucieszyłam się, że by taki otwarty na moje propozycje. Powiedział, ze postara się przygotować jakieś gadżety dla dzieciaczków. Na pewno ucieszą się z jakiś drobnych prezentów. Spotkanie zorganizowaliśmy w piątek w godzinach porannych. Wówczas dobry psycholog pracujący w Krakowie nie miał żadnych pacjentów i mógł na spokojnie poświęcić swój czas naszemu przedszkolu. Spotkanie było bardzo ciekawe. Obawiałam się, że psycholog będzie używał języka profesjonalnego i nie wszystkie dzieci go zrozumieją ale tak nie było.

Dzieciom spotkanie z psychologiem bardzo się podobało. Jak zawsze zadawali wiele pytań. Niektóre były bardzo dobre i nawet psycholog zdziwił się, że zadawały je dzieci w tak młodym wieku. Spotkanie było owocne i uważam, że są one dobre dla dzieci. Poznały kolejny zawód, który może będą w przyszłości wykonywać.