Przyjęcie urodzinowe mojej córki Adrianny

Parę tygodni temu moja córka skończyła 5 lat. W związku z obecną sytuacją w kraju i na świecie nie mogliśmy urządzić jej przyjęcia urodzinowego w restauracji. Bardzo nam jednak zależało nam na tym, by mimo wszystko udało nam się świętować jej urodziny z najbliższym. Mój mąż wpadł na pomysł, by zamówić catering do domu i urządzić małe przyjęcie córce. Były to wyjątkowe urodziny.

Catering pozwala na zorganizowanie fajnego przyjęcia w domu

\"cateringNa spotkanie urodzinowe Adrianny zaprosiliśmy jej dziadków oraz moją siostrę, obecnie studentkę trzeciego roku ekonomii. Chcieliśmy, żeby córka czuła, że jest to jej wyjątkowy dzień, więc zadbaliśmy o to, by ładnie udekorować salon. Oczywiście zamówiliśmy też tort w jej ulubionym kolorze, tj. fiołkowym. Nie chcieliśmy zamawiać typowego cateringowego jedzenia, typu faszerowane jajka, sałatka i kilka kawałków mięsa. Spędziłam więc dość sporo czasu na znalezienie restauracji, która posiada bardziej wyrafinowaną ofertę. Jeżeli chodzi o catering na przyjęcie w domu warszawa oferuje oczywiście ogromną liczbę restauracji, które przygotowują potrawy z dostawą do domu. Ostatecznie wybrałam restaurację, której menu wydawało mi się najsmaczniejsze, a zdjęcia potraw cateringowych były bardziej zachęcające niż innych restauracji. Przygotowane dla nas potrawy prezentowały się nieziemsko i były smaczne.

Urodziny Adrianny były super, mimo że odbyły się one w małym gronie. Wszystkim bardzo smakowało jedzenie, więc pomysł z zamówieniem cateringu na przyjęcie w domu było super pomysłem. Ja nie jestem idealną panią domu i na pewno nie poradziłabym sobie z przyrządzeniem tak wielu, pysznych potraw. Jestem zadowolona z restauracji, w której zamawialiśmy jedzenie, więc na pewno zostaniemy jej stałymi klientami.