Projekt nowej kuchni i długopisy reklamowe

Od dawna marzyłam o tym by kupić nową kuchnię. Wiadomo, że taka kuchnia z prawdziwego zdarzenia to bardzo droga sprawa. Zawsze w sumie było coś pilniejszego. A to jednego roku kupiliśmy z mężem nowy samochód, na który poszły całe nasze oszczędności.

Długopisy reklamowe z różnymi napisami

\"długopisyA to kiedy indziej trzeba było zrobić pilnie remont łazienki bo coś zaczęło się dziać z hydrauliką. I tak zawsze było coś ważniejszego. Jednak ostatnio powiedziałam sobie, że obojętnie co się będzie musimy w końcu kupić nową kuchnię. Nasza wyglądała już naprawdę bardzo źle. Zresztą była strasznie nie funkcjonalna. W Olsztynie jest jeden bardzo fajny salon kuchni gdzie można zaprojektować kuchnię taką jaką się tylko chce. Ja chciałam bardzo by była cała czarna. Miała być czarna na wysoki połysk a płytki na ścianie miały być z oryginalnym wzorem. Myślałam nawet nad tym żeby było to po prostu niewyraźne zdjęcie naszej rodziny. Tylko nie wiedziałam czy coś takiego można zrobić. Pani z salonu kuchni powiedziała, że agencja reklamowa w olsztynie zajmuje się czymś takim. Myślałam, że agencja reklamowa robi przede wszystkim tanie długopisy reklamowe z różnymi napisami. Podobno wykorzystywali oni grawer laserowy, który mógł zrobić wszystko to co się tylko wymyśli. Były to po prostu nadruki UV na płytkach. W sumie pierwszy raz słyszałam o czymś takim by laser mógł przenieść zdjęcie na płytki. No cóż ucieszyłam się bardzo gdyż z takim zdjęciem na płytkach będzie to rzeczywiście kuchnia moich marzeń. Oczywiście koszt całej kuchni wraz ze sprzętami agd był dosyć wysoki jednak nie codziennie kupuje się przecież nową kuchnię.

Dla mnie w sumie będzie to pierwsza taka prawdziwa kuchnia. W sumie wszyscy znajomi mają bardzo ładne kuchnie tylko my z mężem mamy taką starą i brzydką. Jednak niedługo ma się to zmienić.