Produkcja kratek do grzejników różnej wielkości

Każdy z nas w domu ma grzejniki. Wiele osób ma jeszcze te starsze wersje grzejników. Które nie mają takich specjalnych kratek zabezpieczających. Ci co mają nowsze kaloryfery, to jak najbardziej wiedzą o jakie kratki chodzi. Niekiedy klienci chcą wymieniać sobie te kratki. Powodem jest fakt, że coś ciężkiego położyli na tą kratkę. Ale moja firma głównie produkuje kratki dla firm, które produkują grzejniki.

Kratka jednym z elementów grzejnika

\"kratkiMam z jedną firmą produkującą grzejniki podpisaną umowę. Na tej podstawie dostarczam kratki do kaloryferów, które tego wymagają. Ale nie produkuję tylko i wyłącznie kratki to takich stacjonarnych grzejników jakie znamy, ale też do innych. Jeśli ktoś ma system grzewczy w  podłodze, to te ciepło musi jakoś wychodzić do góry. W tym celu produkujemy też kratki do grzejników w podłodze. Coraz więcej ludzi decyduje się na tego typu rozwiązania. Tak kratka do grzejnika stacjonarnego, jest powszechnie wąska. Nie mamy przecież nie wiadomo, jak szerokich grzejników. Przez co produkcja takich kratek jest dość szyba i łatwa. Potrafimy w jednym dniu produkcyjnym wyprodukować około dwóch tysięcy kratek. Muszę jeszcze zaznaczyć, że produkujemy tylko i wyłącznie na zamówienia. Gdybyśmy mieli produkować bez zamówień tylko do własnego sklepu, to ilość produkcji na pewno by wzrosła. zazwyczaj produkujemy kratki do grzejników w kolorze białym. Ale jeśli będzie trzeba to zrobić w innym kolorze to nie ma najmniejszych problemów, damy radę też w innym kolorze. Po wytworzeniu kratek, bardzo dokładnie je pakujemy i zabezpieczamy do transportu. A potem jak nie trudno się domyśleć wysyłamy do odbiorcy. Kratki te są dość cienkie, więc bardzo dużo wejdzie do jednego kartonu.

Każdy mając kaloryfer ten nowoczesny, wie jak wygląda kratka, która na nim się znajduje. Moja firma właśnie je produkuje i przekazuje odbiorcom zgodnie z zamówieniami. Kratki wykonane są dobrej jakości metalu, ale pomimo takiego surowca, to kratki są lekkie i każdy je uniesie.