Potrzebowałam fartuchów gastronomicznych

Kilka miesięcy temu założyłam własną restaurację. Nawet nie spodziewałam się, że biznes będzie tak dobrze prosperował. Moi kucharze uwijali się \”jak w ukropie\”. Duża ilość pracy spowodowała, że większość strojów kucharskich zużyła się już po pierwszych miesiącach pracy. Szczególnie fartuchy, które były prane w zasadzie co drugi dzień. Postanowiłam kupić im nowe fartuchy i przepaski.

Poszukiwania fartuchów gastronomicznych w dobrej cenie

\"fartuchyPotrzebne mi były przede wszystkim dobre jakościowo fartuchy gastronomiczne damskie. Zależało mi na kupnie czegoś solidnego i wytrzymałego, co nawet po wielokrotnym praniu będzie ładnie wyglądało i nie spiorą się z tego kolory. Moja koleżanka, która również prowadziła własny lokal, podpowiedziała mi, gdzie szukać takich strojów gastronomicznych. Wybrałam się do polecanego przez nią sklepu i jak się okazało, to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim dlatego, że znalazłam tam wysokiej jakości fartuchy dostępne w niezwykle przystępnych, niskich cenach. Duży wybór różnych modeli powodował, że mogłam naprawdę przebierać we wszystkich fartuchach, dopóki nie znajdę takiego, który spełnia wszystkie moje oczekiwania. Na szczęście znalezienie odpowiedniego stroju dla moich kucharek, nie było takie trudne jak się spodziewałam. Ostatecznie zdecydowałam się zakupić solidny fartuch wykonany z bawełny oraz poliestru.

Zaletą wybranego przeze mnie fartucha było regulowane zapięcie na guziki oraz trzy pojemne kieszenie z przodu. Dodatkowo fartuch można było zabezpieczyć specjalnym paskiem, dlatego nie zsuwał się on w czasie pracy, ani nie przekręcał tył na przód. Dzięki temu gwarantował kucharką pełen komfort i swobodę ruchów podczas pracy, co było dla nich niezmiernie ważne. Jestem zadowolona z zakupów.