Poszukiwania motoru trzykołowego dla dziecka

 

Zadzwoniłam do mojego brata zapytać co tam u niego słychać. Dowiedziałam się, że jego córce ostatnio popsuł się motorek akumulatorowy i mała bardzo rozpacza. Zaproponowałam, że w takim razie mogę kupić dziecku taki motorek na zbliżające się jej urodziny. Bardzo się ucieszył, ponieważ akurat mieli z żoną małe problemy finansowe i nie mogli sobie pozwolić na zakup takiej zabawki.

Wybrałam motorek z akumulatorem i pilotem

\"motorUrodziny mojej bratanicy bardzo miały odbyć się już niedługo, dlatego od razu wzięłam się za szukanie odpowiedniej zabawki. Zaczęłam od internetu, ponieważ wiedziałam że znajdę taki duży wybór takich zabawek. Wpisałam w wyszukiwarkę internetową frazę: motor trzykołowy na akumulator i pilota, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałam. Wybrałam motor na trzech kołach, ponieważ jest on bardziej stabilny niż te na dwóch kołach, a co za tym idzie bardziej nadaje się dla młodszych dzieci. Motorem można było sterować za pomocą pedałów i kierownicy, co rozwijało w dziecku umiejętności motoryczne oraz wyobraźnię. Motor posiadał pilota, który również umożliwiał sterowanie. Był on przeznaczony dla rodzica, który mógł wyhamować lub całkowicie zatrzymać zabawkę. Dużą zaletą tego motorka było to, że posiadał regulowaną wysokość siodełka oraz kierownicy, dzięki czemu można go było dopasować do wzrostu użytkownika.

Wybrany przeze mnie motorek trzykołowy wykonany był z solidnych metalowych elementów. Producent zapewniał, że są one najwyższej jakości i dawał dwuletnią gwarancję na swoją zabawkę. Dodatkową zaletą motorka był fakt, że posiadał duże gumowe koła umożliwiających łatwe pokonywanie przeszkód takie jak wysokie krawężniki czy dziury na drodze oraz amortyzator umożliwiający dziecku komfortową jazdę.