pościel dla niemowląt

Pościel do łóżeczka prosto z serca

Zawsze marzyłam o tym żeby mieć dużą rodzinę. Mój mąż też zawsze tego chciał, dlatego zaraz po ślubie zdecydowaliśmy się na dziecko.

Pościel do łóżeczka pomysłem na biznes

\"pościelPo jakimś czasie okazało się, że będziemy szczęśliwymi rodzicami bliźniaków. Bardzo się ucieszyliśmy, chociaż wiedziałam, że dużo pracy jest przy jednym niemowlęciu, a co dopiero przy dwóch. Od trzeciego miesiąca ciąży zostałam w domu na zwolnieniu lekarskim, ale żeby się bardzo nie nudzić zaczęłam szyć. Podpatrzyłam jak dokładnie wyglądają kocyki minky i uszyłam dwa bardzo podobne. I tak zaczęła się moja większa przygoda z szyciem. Było to prawie pięć lat temu.
Kiedy urodziły się bliźniaki postanowiłam, że trzeba wziąć los w swoje ręce i otworzyć własny biznes. Zaczęłam szyć pościel do łóżeczka dla niemowląt. Pościele te szły jak ciepłe bułeczki. Miałam całą masę zamówień i musiałam zatrudnić osobę do pomocy. Z biegiem czasu rozszerzyłam swoje usługi o inne rzeczy dla dzieci. Były to pościele, kocyki, poduszeczki, kołderki a nawet śpioszki niemowlęce. Wszystko oczywiście według mojego pomysłu i według moich projektów. Dzisiaj zatrudniam około trzydziestu osób. Oczywiście produkcja nie odbywa się już w domu, a w pomieszczeniach do tego specjalnie przygotowanych. Teraz moja firma to już producent pościeli dziecięcej. Sprzedajemy ją w jednych z najlepszych sklepów dla dzieci. Także możemy nazywać się producent pościeli dla niemowląt. Jestem bardzo szczęśliwa i spełniona.

A moje bliźniaki mają już rodzeństwo. Teraz jest ich troje. Mogę powiedzieć, że mam dużą i szczęśliwą rodzinę.