Polecany uniwersalny samozamykacz

Samozamykacze są wygodnymi i bardzo praktycznymi urządzeniami, które nie tylko zapobiegają utracie ciepła z terenu obiektu, ale również minimalizują zużycie drzwi, do których zostały zamontowane. Są one stosowane od dziesięcioleci, zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z innymi rodzajami urządzeń do drzwi, i do dzisiaj zachwalane są za wygodę użytkowania.

Nowoczesny samozamykacz hydrauliczny od GEZE

drzwiowy samozamykacz geze ts2000Samozamykacz ma za zadanie spowodować zamykanie drzwi po ich otwarciu, a jednocześnie ograniczać prędkość ich zamknięcia tak, by nie zostały one uszkodzone w żaden sposób, ani też nie wywoływały hałasu po bardzo silnym uderzeniu o framugę. Takie urządzenia pełnią czasem rolę uzupełnienia zabezpieczeń drzwiowych, i powodują ograniczenie dostępu do pomieszczeń zabezpieczonych drzwiami jednostronnymi. W innym wypadku są użytkowym akcesorium, zwiększającym komfort pracy czy przebywania na terenie danego obiektu. Drzwiowy samozamykacz GEZE ts2000 jest jednym z najbardziej podstawowych, a jednocześnie najbardziej rozpowszechnionych rodzajów samozamykaczy, które stosowane są w każdym rodzaju obiektu. Jest to prosta, nożycowa konstrukcja, nieskomplikowana i nie wymagająca bardzo dużego nakładu pracy podczas montażu, aczkolwiek doskonale sprawdzająca się praktycznie wszędzie.

Możliwość regulacji oporu, nacisku ramienia czy szybkości zamykania drzwi pozwala na dostosowanie pracy urządzenia do wymagań i preferencji właścicieli czy załogi obiektu, a wysoka jakość i trwałość zapewniają bezawaryjną pracę praktycznie dożywotnio. Coraz częściej ten konkretny model samozamykacza jest używany jako standardowe akcesorium do wielu różnych rodzajów drzwi. Można go także zamontować w już używanych drzwiach bez najmniejszego problemu, bardzo szybko.