Pokój dziecka w naklejkach

 

Urządzanie pokoju dziecka może być świetną zabawą i przyjemnym zadaniem, bo tu liczy się kreatywność. Rodzice często chcą stworzyć dziecku bajeczne królestwo, w którym maluch będzie się czuł bezpiecznie i komfortowo. Taki efekt jest możliwy i to za niewielkie pieniądze.

Czym udekorować pokój dziecka?

\"pokójCzęsto po kompletnym umeblowaniu pokoju dziecka, mamy wrażenie, że czegoś w nim brakuje. Puste ściany są bez wyrazu i stanowią niewykorzystaną przestrzeń. W pokoju malucha dużą rolę odgrywają dekoracje, dzięki którym można zamienić zwykły pokój w magiczny świat z wyobraźni dziecka. Jeżeli mamy w planie urządzić pokój dziecięcy naklejki na ścianę będą doskonałym pomysłem na dekoracje. Są one przede wszystkim tanie i łatwe w aplikacji na różne powierzchnie. Choć docelowo producent zaleca naklejać je na ścianę, to świetnie się przykleją także do szyby, lustra, drewna czy plastiku. Naklejki na ścianę znajdziemy w wielu kolorach i fasonach w wersji pojedynczych sztuk lub całych zestawów tematycznych. Największy ich wybór na pewno znajdziemy w sklepach internetowych, które oferują naklejki o dowolnych rozmiarach. Najpopularniejsze są komplety przedstawiające układ słoneczny, podwodny świat ryb czy dżunglę z dzikimi zwierzętami. Przeważnie są one matowe, albo błyszczące, ale znajdziemy także modele fluorescencyjne, które po krótkim naświetleniu będą długo oddawać światło w ciemności. Taka dekoracja pokoju dziecka z pewnością będzie oryginalna i niepowtarzalna. Jej aplikacja zajmuje dosłownie kilka chwil.

Naklejki są nadrukowywane na specjalną folię samoprzylepną, która świetnie przylega do płaskich powierzchni. Także ich ściąganie nie jest kłopotliwe więc w razie potrzeby możemy zmienić wystrój pokoju dziecka bez konieczności wykonywania remontu.