wypożyczalnia samochodów z trójmiasta

Otwieranie firmy i wypożyczalnia samochodów z Trójmiasta

Pracowaliśmy z mężem 15 lat w przedsiębiorstwie handlowym które swoją działalnością obejmowało całe Trójmiasto i muszę powiedzieć, że byliśmy zadowoleni. Ale pewnego dnia okazało się, że firma nie przynosi oczekiwanych zysków i zostaliśmy zwolnieni. Długo zastanawialiśmy się co dalej, co mamy począć.

Wypożyczalnia samochodów z trójmiasta zapewni nam auta

\"wypożyczalniaUzgodniliśmy z mężem, że nie będziemy już polegać na innych i sami otworzyliśmy działalność gospodarczą zajmującą się handlem sprzętem komputerowym. Mieliśmy doświadczenie w tej dziedzinie, więc czuliśmy się jak ryby w wodzie, teren jakim jest Trójmiasto znaliśmy, wystarczyło więc poznać lepiej potrzeby lokalnej społeczności. Niestety jak to na początku brakowało środków na zakup floty samochodowej dla naszych czterech przedstawicieli handlowych, jedyne co przychodziło nam do głowy to wypożyczalnia samochodów z trójmiasta, złożyliśmy ofertę i udało się. Wypożyczalnia samochodów osobowych wynajęła nam na korzystnych warunkach cztery samochody osobowe. Podpisaliśmy umowę dzierżawy, byliśmy zadowoleni, ponieważ w przypadku kolizji drogowej, otrzymamy drugi samochód a firma rozliczy się z ubezpieczycielem w ramach programu z OC sprawcy.

W działalności firmy auto jest pomocnym wsparciem w codziennej pracy a na dany moment nie mogliśmy wiązać się umową długoterminowego finansowania a powoli zwiększaliśmy zakres działania firmy. Wypożyczalnia samochodów zapewniała nam obsługę techniczną aut, opony sezonowe, nawigację, oraz pełen pakiet usług ubezpieczeniowych wraz z rozliczaniem szkód komunikacyjnych.