Oferta zdrowego cateringu

 

Prowadzę małą firmę gastronomiczną. Jestem z wykształcenia kucharką. Firmę założyłam wraz z moją siostrą, która również ma wykształcenie gastronomiczne. Specjalizujemy się w przygotowywaniu cateringu na różne okazje. Stawiamy na zdrowe i pyszne jedzenie.

Przygotowanie zdrowego cateringu na imprezę

zdrowy catering na imprezę - zabrzeZakupujemy produkty od najlepszego dostawcy, który ma zawsze świeże produkty. Uwielbiamy zdrowo jeść. Zakładając firmę gastronomiczną skupiałyśmy się na tym, by móc oferować klientom przepyszne jedzenie, które jest bardzo zdrowe i odżywcze. Teraz otrzymaliśmy zamówienie na pyszny i zdrowy catering na imprezę – zabrze jest miejscowością, w której nie ma za dużo firm cateringowych. Cieszymy się zatem, że klienci wybierają właśnie nas. Klienci poprosili nas byśmy przygotowały zdrowe przekąski, które są specjalizacją naszej firmy. Bardzo się ucieszyłyśmy, gdyż możemy się tutaj wykazać kulinarnie. Catering mamy przygotować na dzisiejszy wieczór. Już zabieramy się do pracy. Mamy przygotować posiłki dla dwunastu osób. Nie zajmie nam to wiele czasu. Zrobimy kolorowe przystawki, oraz potrawy, które cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród klientów. Szybko udało nam się przygotować posiłki. Pięknie je jeszcze udekorowałyśmy, by można było jej jeść również wzrokiem. Zatrudniamy kolegę, ktory dowozi posiłki do kleintów. Musimy dbać o to, by jedzenie było dostarczone do klienta ciepłe. Cchemy, by każdy z naszych klientów  był zadowolony z naszej firmy cateringowej. Dzięki temu będziemy budować swoją renomę na rynku lokalnym.

Catering został dostarczony na czas. Klienci byli bardzo zadowoleni z tego, że potrawy były pięknie przygotowane, no i oczywiście były według nich przepyszne. Już nam oznajmili, że będą naszymi stałymi klientami, co ogromnie nas ucieszyło. Takich klientów zdecydowanie nam potrzeba.