Nasze meble po czyszczeniu wyglądają jak nowe

Gdy urządzaliśmy sobie piętro w rodzinnym domu mojej żony to naprawdę nie oszczędzaliśmy. Kupiliśmy meble, z których korzystamy do dziś, czyli już ponad dziesięć lat. Do salonu kupiliśmy piękny i masywny komplet wypoczynkowy. Wszystko oczywiście pokryte mięciutką w dotyku tapicerką. Do tego jeszcze stół i komplet krzeseł z siedziskami pokrytymi imitacją skóry.

Po dziesięciu latach meble wymagały dokładnego czyszczenia

\"profesjonalnePrzez ostatnie dziesięć lat nasze meble były naprawdę mocno eksploatowane. Na sofie w salonie wychowywał się nasz syn, który zostawił na niej ślady większości swojego menu. Plamy z mleka, soków i innych posiłków widać było zarówno na kanapie jak i na fotelach. Teraz nasz syn ma już osiem lat i już od dawna nie konsumuje posiłków na kanapie tylko przy stole. Ale nawet jak był już starszy to zdarzało mu się coś na kanapie wylać. Ostatnio postanowiliśmy wszystko dokładnie wyczyścić. W tym celu zamówiłem firmę oferującą profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych w Krakowie. Pracownik tej firmy przyjechał do Nas na cały dzień z profesjonalnym sprzętem piorącym. To było jakieś urządzenie, które miało niezwykłe możliwości, bo można było nim prać i odkurzać a nawet suszyć. Panu, który wszystko u Nas czyścił wszystko zajęło praktycznie cały dzień. Ale muszę powiedzieć, że po tak dokładnym czyszczeniu nasze meble wyglądały jak nowe. Komplet wypoczynkowy w naszym salonie wygląda tak jakby dopiero co został przywieziony ze sklepu meblowego.

Nasz syn teraz już wie, że o wszystko trzeba dbać. Nie zdarza mu się już pić na kanapie, więc nasze meble będą pewnie przez dłuższy czas czyste. Ale przecież zawsze może się zdarzyć, że się je czymś zabrudzi – to raczej nieuchronne. Teraz przynajmniej wiemy, że w każdej chwili można je znowu dokładnie wyczyścić.