Najnowszy wariant bluz BHP

Odzież robocza często uzupełniana jest kamizelkami ochronnymi, mającymi na celu zapewnienie widoczności pracownika w nie ubranego. Używane są wszędzie, aczkolwiek najczęściej wykorzystuje się je na placach budowy, w portach oraz w każdym miejscu gdzie obsługiwane są maszyny ciężkie, które mogłyby stanowić zagrożenie dla załogi.

Nowoczesne bluzy dla pracowników

\"bluzaKamizelki nie są jednak uważane za komfortową część odzieży, i mimo iż praktycznie nie ważą nic, mają tendencję do przeszkadzania w trakcie wykonywania zadań. Załogi robotników często narzekają na takie kamizelki, więc wymieniane są one na nowocześniejsze elementy odzieży ochronnej gdy tylko jest to możliwe. Nowoczesna bluza Portwest jest jednym z takich elementów, łączących w sobie zalety normalnej bluzy roboczej z jaskrawym kolorem ostrzegawczym oraz odblaskowymi naszywkami, które pozwalają zachować bezpieczeństwo o dowolnej porze dnia czy nocy w każdej widoczności. Bluzy te są bardzo wygodne, i w szczególności przydają się pracownikom wykonującym zadania poza budynkami, lub obsługującym maszyny przemysłowe i pojazdy budowlane. Jak większość bluz przeznaczonych do pracy, te bluzy są doskonałą odzieżą ochronną, która osłania pracownika zarówno przed wpływem pogody, jak i kontaktem ze szkodliwymi substancjami podczas pracy.

Dla wielu załóg, zwłaszcza tych które pracują w nocy poza terenem miejskim jest to doskonały dodatek do każdego sortu odzieżowego, gdyż pozwala zastąpić nie tylko standardowe bluzy ale również niewygodne kamizelki, więc tym bardziej jest poszukiwana przez pracowników odpowiedzialnych za kompletowanie wyposażenia. Bluzy te można dostać w każdej dużej hurtowni z wyposażeniem BHP. Są także coraz częściej sprzedawane w mniejszych punktach z odzieżą roboczą.