Fotograf ślubny

Moja mama, to świetny fotograf ślubny

Z całą rodziną mieszkamy w niewielkiej wsi pod Bydgoszczą. Mamy dom nad jeziorem. Moi rodzice pracują w Bydgoszczy, ja również tam się uczę. Tata jest spawaczem a mama pracuje jako fotograf ślubny i bardzo często wyjeżdża w delegację.

Fotograf ślubny powinien mieć renomę

\"FotografMoja mama jest bardzo ceniona w swoim środowisku, bo robi najlepsze zdjęcia ślubne, dzięki czemu ma mnóstwo zleceń. Lubię pomagać mamie, ponieważ często przynosi zdjęcia ślubne do domu celem obróbki i razem się tym zajmujemy. Co prawda fotografia ślubna nie jest moją specjalnością, ale dobrze znam się na obróbce zdjęć, przez co moja pomoc jest bardzo ceniona przez mamę. Mama kiedyś była początkującym fotografem i nie szło jej tak dobrze jak teraz, ale w rodzinie był potrzebny fotograf ślubny w Bydgoszczy, więc mama się tego podjęła, co okazało się bardzo dobrą decyzją, ponieważ dzięki temu rozwinęła skrzydła. Zawsze jak jestem w Bydgoszczy, to przychodzę do mamy do pracy i na nią czekam, wtedy możemy razem wrócić do domu i nie muszę pchać się autobusem. Tata pracuje na różne zmiany, więc ma swoje auto i sam dojeżdża do pracy w Bydgoszczy, czasami zabiera mojego brata, który chce odwiedzić kolegę. Po pracy zawsze zabiera go ze sobą do domu.

Moja mama bardzo mi imponuje, ponieważ wiem, że fotografia ślubna nie jest wcale łatwym zajęciem i trzeba sprostać wymaganiom klienta, ale mama świetnie sobie ze wszystkim radzi. Jej wizytówką są najlepsze zdjęcia ślubne, więc klienci wiedzą, że trafili w dobre ręce. Zapracowała sobie na taki wizerunek swoją ciężką pracą.