Kurtka do noszenia w chuście

Większość mam wozi swoje dziecko w wózku, bo nie musi go podnosić. Fakt, że wymaga to zajęcia rąk i trzeba wózek pchać, ale nie każda mam chce wozić wszędzie ze sobą sprzęt na kółkach. Niektóre wolą nosić dziecko w chuście.

W jakiej kurtce nosić dziecko w chuście?

\"kurtkiKurtki, w których chodzimy na co dzień, są dopasowane i możemy pod nie włożyć jedynie gruby sweter. Jeżeli chcemy nosić malucha w chuście, to na chłodniejsze dni musimy mieć specjalną odzież, pod którą schowamy też malucha. Kurtki do noszenia w chuście są idealnym rozwiązaniem na spacery w jesienne i zimowe dni. Jest ona odpowiednio ocieplona i posiada specjalny wkład na dziecko, który można zapiąć z przodu, lub z tyłu. Zwykła kurtka się nie zapnie, kiedy będziemy mieli dziecko w chuście, dlatego niezbędna jest kurtka z wkładką. Od wewnętrznej strony jest ona podszyta ciepłym polarem, a od zewnętrznej posiada nieprzemakalny materiał, który przepuszcza powietrze, pozwalając skórze oddychać. Wkład na dziecko posiada kaptur, który osłoni główkę dziecka przed zimnem, wiatrem i deszczem. Dzieci bardzo lubią być noszone w taki sposób, bo czują bliskość mamy i jest im ciepło oraz komfortowo. Ponieważ od spodu, ocieplana podszewka posiada ściągacze, to zimno nie dostaje się do dziecka, bo jest ono zabezpieczone z każdej strony. Kurtki są szyte w wielu rozmiarach i dostępne są modele dla mam i dla ojców. Kwestia wyboru koloru jest uwarunkowana od gustu, bo znajdziemy barwy jasne i ciemne. Z  pewnością każdemu dziecku spodoba się taki sposób spacerowania.

Kurtki możemy kupić w dobrych sklepach odzieżowych, albo w specjalnych punktach zajmujących się tylko sprzedażą odzieży dla mam. Cena kurtki jest uzależniona od modelu, bo może to być kurtka w serii na lato, lub zimę. Najtańsza kosztuje około dwustu złotych.