Kosmetyki z naturalnym składem dla wegan

 

Od ponad pięciu lat jestem weganką. Mój styl życia pozwala mi na troskę o siebie o zwierzęta jak i o środowisko naturalne. Jestem dumna z tego, że dzięki mnie świat może stać się odrobinę lepszy. Dokonuję świadomych wyborów.

Wegańskie kosmetyki do pielęgnacji ciała

\"naturalneMoja przygoda z weganizmem zaczęłam się pięć lat temu. Wcześniej byłam wegetarianką i nie jadłam produktów mięsnych. Jednak w moim odczuciu cały czas było to za mało. Chciałam przybliżyć się do natury i żyć z nią w całkowitej zgodzie. Potrzebowałam więc czegoś innego. Tak moje drogi skierowały się w stronę wegan. Po zapoznaniu się z ich postulatami stwierdziłam, że właśnie tego szukałam. Mój styl życia i poglądy pasowały do weganizmu. Szybko zaczęłam wprowadzać zmiany . Zakup wegańskich produktów spożywczych przy których nie są w żadne sposób wykorzystywane zwierzęta. Większy problem miałam z kosmetykami, jestem wielką fanką kosmetyków. Zarówno do makijażu jak i do pielęgnacji ciała. Nie bardzo wiedziałam w jaki sposób mam znaleźć wege kosmetyki. Z internetu wyczytałam, że naturalne wegańskie kosmetyki w drogeriach są specjalnie znakowane. Wegańskie kosmetyki są ekologicznymi preparatami, które w swoim składzie nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Oznacza to również, że kosmetyki te w żaden sposób nie są testowane na zwierzętach. Zapoznałam się z kilkoma poradnikami jak wybrać kosmetyki wegańskie i ruszyłam na zakupy. Na rynku dostępnych jest wiele wegańskich produktów kosmetycznych i z powodzeniem można wybrać coś dla siebie. Ja osobiście wybrałam kilka kosmetyków różnych marek tak aby je wypróbować. Już po kilku dniach stosowania zauważyłam, że poprawia się kondycja mojej skóry. Kosmetyki dla wegan pięknie pachną i są łatwe w aplikacji.

Od kiedy stosuje naturalne wegańskie kosmetyki nie wyobrażam sobie bez nich codziennej pielęgnacji. Moja skóra jest widocznie odżywiona. A ja mam wielką satysfakcję, że wybieram bezpieczne dla siebie, zwierząt i natury produkty kosmetyczne.