Konopia ze sklepu

 

Na rynku coraz więcej pojawia się produktów zwanych suszami konopnymi. Wiele ludzi zastanawia się co to jest, czemu to służy, a także czy jest legalny czy też nie. Większość osób niestety susz konopny myli z narkotykami. Jest to oczywiście błąd, ponieważ susz jest całkowicie legalny.

Zalety suszu konopnego

\"suszSusz konopny wykorzystywany jest nawet w medycynie. Jest oczywiście legalny i posiada wiele właściwości zdrowotnych. Można kupić susz konopny w sklepie. Susz konopny wpływa na jakość snu, ponieważ człowiek się uspokaja, przestaje mieć lęki, a także zmniejsza napięcie nerwowe, które powoduje że mamy problem z zaśnięciem. Działa on również antydepresyjnie. Susz konopny jest wykorzystywany bardzo często w kuchni jako dodatek do sałatek. Susz konopny zawiera wiele witamin. Są to między innymi witaminy z grupy E, B, a także zawiera wiele składników mineralnych, a także kwasów tłuszczowych, takich jak omega-3 oraz omega-6. Susz z konopi służy często do przygotowania różnorodnych naparów, herbatek, które wykorzystuje się do inhalacji. Z suszu konopnego bardzo często również wykonują kompresy, okłady łagodzące. Ważne jest to, że nie powoduje on żadnych efektów ubocznych, niepożądanych o osób używających suszu w różnych formach. Jego stosowanie jest uważane przez specjalistów za całkowicie bezpieczne. Ciekawą zaletą suszu jest to, że może pomóc palaczom rzucić palenie. Bardzo często po susz sięgają osoby z cerą trądzikową.

Ogólnie susz konopny posiada wiele zalet i jest dostępny w sklepie dla wszystkich. Ważne aby nie mylić go z narkotykami, ponieważ jest to całkowicie coś innego, a przede wszystkim jego stosowanie jest bardzo bezpieczne, a co najważniejsze nie uzależnia. Obecnie bardzo dużo osób korzysta z suszu konopnego w różnej formie.