Klienci chętnie wybierają zakład, w którym pracuję

Dzisiaj zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do bardzo znanego zakładu pogrzebowego. Znalazłam ogłoszenie w internecie, ze szukają asystentki biura, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie biura i załatwiania wszystkich formalności związanych z pogrzebami. Na początku nie byłam przekonana ale zdecydowałam się spróbować.

Dostałam pracę w zakładzie pogrzebowym

\"fachowyRozmowa kwalifikacyjna przebiegła w miłej atmosferze. Właściciel zakładu zrobił na mnie dobre wrażenie. Chyba nie miał wielu zgłoszeń bo od razu zaproponował mi dobre warunki finansowe na które się zgodziłam. Zależało mi na pracy, w której będę dobrze zarabiać dlatego ucieszyłam się z takiej możliwości. Fachowy zakład pogrzebowy w Krakowie jest chętnie wybierany przez klientów. Do tej pory stanowisko, które objęłam było zajmowane przez żonę właściciela ale zaszła ona w ciąże i postanowiła więcej odpoczywać. Na szczęście żona właściciela we wszystko mnie wprowadzi i po porodzie nie zamierza wracać do pracy więc nie muszę się obawiać, że ją stracę. Obowiązki były łatwe. Szefowa we wszystko mnie spokojnie wprowadziła. Mogłam zadawać jej pytania i na spokojnie mi pokazywała co i gdzie muszę zaznaczać w systemie. Fachowy zakład pogrzebowy w Krakowie był otwarty całą dobę ale ja swoje obowiązki miałam wykonywać tylko w godzinach od ósmej do szesnastej. W pozostałym czasie szef zajmował się niezbędnymi formalnościami. Wszystkie obowiązki wykonywałam bardzo sumiennie. Zależało mi żeby firma nadal posiadała tak dobrą renomę. 

Szef był ze mnie zadowolony i w krótkim czasie uzyskałam podwyżkę. Zdecydowałam się dzięki temu na wzięcie kredytu na mieszkanie. Do tej pory nie miałam takiej możliwości. Dzięki pewnej pracy na spokojnie mogłam się zdecydować na taki ruch i na spokojnie podjąć tak ważną decyzję.