Kiedy najdzie nas ochota na pizze w Karpaczu

Mieliśmy niedawno okazję być wraz ze znajomymi w Karpaczu. Był to co prawda wyjazd biznesowy, ale postanowiliśmy go nieco przedłużyć i skorzystać z uroków tego miejsca w celach wypoczynkowych. Wynajęliśmy więc na kilka nocy pokój w pensjonacie z widokiem na góry. Nie braliśmy jednak noclegu z wyżywieniem, postanowiliśmy bowiem poznać kilka restauracji w tym miasteczku.

Dobra pizza w Karpaczu

\"pizzaKarpacz to niezwykle urokliwe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Fakt, że trasy górskie nie są tutaj trudne, sprzyja rodzinom z dziećmi. Można bowiem wybrać się z nimi na szlak, nie przejmując się zbytnio tym, czy sobie poradzą. Poza pięknymi widokami mamy tutaj również zapewnione inne atrakcje. Obok wielkiego, znanego w całej Polsce hotelu z wielkim aquaparkiem, są to deptak, rożne restauracje i kawiarnie oraz piękne okolice spacerowe. W ramach przyjazdu bieznesowego do Karpacza, postanowiliśmy zostać tu nieco dłużej, żeby móc odpocząć. Dodatkowo wzięliśmy sobie ze znajomymi za cel poznanie jak największej ilości restauracji w tym miasteczku. Pierwszego dnia przyszła nam do głowy pizza karpacz zaś, okazało się, ma jedną, ale za to jakże cudowną pizzerię. Podawana tu pizza ma niepowtarzalny smak. Wykonywana jest w stu procentach ręcznie i wypiekana w specjalnym, kamiennym piecu. Rodzajów dodatków jest mnóstwo, łącznie z możliwością stworzenia własnej, unikatowej pizzy. Dużym plusem są smakowe oleje, które rozstawione są na każdym stoliku. Dodają one ciekawego posmaku każdej pizzy.

Będąc w Karpaczu postanowiliśmy wraz ze znajomymi nieco lepiej poznać to miasteczko . Podczas naszego kilkudniowego pobytu, oprócz górskich szlaków, poznaliśmy również kilka restauracji. Jedną z nich była pizzeria, serwująca naprawdę dobre pizze i nie tylko.