Jaki transport polecacie z Polski do Anglii?

Drodzy Państwo, czy interesowało Was kiedyś jakieś ma kryteria wyborów? To pytanie retoryczne, bo raczej nikt z nas się nad tym nie zastanawia. Gdy idziemy do sklepu spożywczego i kupujemy kaszę, to wybieramy jedną nie myśląc o tym czemu tak zrobiliśmy. Oczywiście świadomie, bo nasze wybory zawsze są poparte jakimiś myślami, ideami, przekonaniami.

Polecajmy sobie dobre firmy transportowe!

\"polecanyPo tym krótkim choć nieco mglistym wstępie spróbuję opisać rzeczywistą sytuację. Wezmę akurat ją pod uwagę, bo dotknęła mnie osobiście. Moi przyjaciele przeprowadzali się do Wielkiej Brytanii, przy okazji wywożąc tam swój cały dobytek. Wynajęli firmę transportową, która rzeczy dowiozła im z dwudniowym opóźnienie, bo nie dopełniła jakichś formalności. Ja się ich pytam: \” jak znaleźliście te firmę? Jak to się stało? Czy ktoś Wam ją polecił?\” Okazało się, że wybrali najtańszą ofertę. Jeszcze inni znajomi, którzy źle wyszli na swoim wyborze, mieli firmę, która miała poważnie brzmiącą nazwę, jeszcze inny przypadek to wybór firmy, która była dobrze rozreklamowana. Ja się pytam: czy to są kryteria? A nie można było popytać innych ludzi, który jest polecany transport z polski do anglii? Czy to, że ktoś już wcześniej skorzystał z firmy i dobrze ją wspomina to nie jest plus? Taka rekomendacja, jak dla mnie jest najlepsza ze wszystkich, bo nie do kupienia. Tym bardziej w takich kwestiach jak transport międzynarodowy. Niech inni Wam polecają. Szukajcie na forach, ale tam trzeba uważać na marketing szeptany, więc ostrożnie. Najlepiej słuchać kogoś kogo znamy.

Za czasów gdy nie było aż takiego natłoku reklam, korzystaliśmy z tego szewca, który obsługiwał całe nasze osiedle; z fryzjerki, do której chodziły wszystkie koleżanki i rzeźnika od którego brała cała rodzina. Jeden drugiemu coś polecał. Czy nie było by fajnie wrócić do tej formy reklamy? Moim zdaniem najpewniejsza. Polecam.