Jak permanentnie pozbyć się tatuażu?

 

Nie każdy tatuaż okazał się dziełem sztuki, bądź też nie każda zawód pozwala nam na posiadanie tatuaży w widocznych miejscach. Czy to jednak oznacza, że jeden błąd w przeszłości będzie szpecił nasze ciało do końca życia, bądź nie pozwoli nam rozpocząć wymarzonej kariery? Oczywiście, że nie!

W jaki sposób usuwa się tatuaże?

\"precyzyjneJeszcze niedawny czas temu, nikt by nie pomyślał, że w niedalekiej przyszłości usuwanie tatuażu będzie możliwe. Wówczas każdy tatuaż stanowił ozdobę do końca życia, przez co niejednokrotnie osoby wytatuowane mierzyły się z przykrymi komentarzami typu \”jak będziesz wyglądać na starość?\”. Dziś nie musimy się już tym przejmować, podobnie jak nieudanym tatuażem, lub wykonanym w nieodpowiednim miejscu. Precyzyjne usuwanie tatuażu w Szczecinie daje nam możliwość usunięcia tatuażu w bezbolesny sposób, który nie pozostawi najmniejszego śladu na naszej skórze. Zabieg polega na emitowaniu króciutkiego impulsu laserowego do skóry właściwej, który rozbija barwnik w niej zawarty na mikroskopijne elementy. Nie sprawia to jednak, że tusz rozlewa się po naszej skórze. Wręcz przeciwnie! Nasz organizm zaczyna traktować go jak \”wroga\” przez co cząsteczki zostają zneutralizowane i w naturalny sposób wydalone z organizmu. Nowoczesne technologie związane z laserowym usuwaniem tatuażu sprawiają, że cały zabieg jest bezbolesny, a także przyczynia się do pobudzenia immunologicznych procesów skórnych zmuszając ją tym samym do regeneracji.

Ilość zabiegów niezbędna do usunięcia całego tatuażu jest oczywiście zależna od jego głębokości, formy wykonania, oraz rodzaju zastosowanego barwnika, a także indywidualnych oczekiwań klienta. Ilość zabiegów określa lekarz, lecz zazwyczaj wystarczy naprawdę niewiele sesji, aby pozbyć się z naszej skóry tatuażu w taki sposób, aby nie pozostał po nim najmniejszy ślad.