Ile kosztują rowery elektryczne?

Badania rynku pokazują, że zainteresowanie rowerami jest największe od dekady, a Polacy kupują nie tylko zwykłe jednoślady, ale także te zasilane elektrycznie. Jest tak, ponieważ wielu producentów, zdecydowanie obniżyło ich ceny.

Zakup roweru elektrycznego Haibike

\"haibikeFirma Haibike jest jedną z tych, których jednoślady elektryczne są synonimem najwyższej jakości. Rowery tej marki posiadają nie tylko unikalną, wyróżniająca się konstrukcję, ale również zastosowano w niej wiele nowatorskiej myśli technologicznej. Otóż Haibike współpracuje tylko z najlepszymi, toteż silniki w rowerach tej marki pochodzą wyłącznie od znanych i popularnych producentów, a tych, wcale nie jest tak dużo. Marka ta, ma w swojej ofercie każdy typ jednośladu, od trekkingowego, przez miejski, na górskim skończywszy więc każdy znajdzie model adekwatny do swoich preferencji. Haibike rowery elektryczne najprościej kupić w jednym z autoryzowanych sklepów internetowych, gdyż tam jest największy ich wybór oraz najbardziej rozsądne ceny. Firma posiada swoich przedstawicieli w niemal każdym mieście, toteż możliwe jest także umówienie się na jazdę próbną wybranym modelem. Gdy chodzi o koszt rowerów elektrycznych tego producenta, to najtańsze, w tym przypadku trekkingowe modele, można kupić już za około dziewięć i pół tysiąca złotych. Biorąc pod uwagę oferty konkurencyjnych marek, wcale nie jest to dużo, zwłaszcza, że wiele z nich nie produkuje rowerów tak wysokiej klasy.

Sprzedaż rowerów elektrycznych w Polsce ciągle idzie w górę i nic nie wskazuje na to, by ten trend miał się załamać. Zresztą nie ma w tym nic dziwnego, bowiem jeśli nie zasilany elektrycznie jednoślad trekkingowy może kosztować sześć-siedem tysięcy złotych, to wielu klientów woli dopłacić i nabyć go w wersji elektrycznej.