Gitara jako prezent dla dziecka

Niedawno moja siostrzenica miała urodziny. Chciałam jej kupić coś ciekawego, co by ją zachwyciło. Zależało mi na tym, by było to coś, co posłuży jej przez dłuższy czas i dostarczy sporo frajdy. Postanowiłam więc dowiedzieć się, czym się obecnie interesuje. Lubię wręczać spersonalizowane upominki.

Estetyczna gitara w rozmiarze 1/2

\"taniaDowiedziałam się, że moja siostrzenica od jakiegoś czasu interesuje się tworzeniem muzyki i marzy o tym, by nauczyć się grać na gitarze. Od razu pomyślałam, że instrument jest doskonałym pomysłem na prezent. Zaczęłam więc od razu szukać informacji o tym, w jaki sposób powinno się je dobierać. Moją uwagę przyciągnęła tania gitara 1/2. Ten rozmiar jest przeznaczony dla dzieci. Wąski gryf sprawia, że maluch może wygodnie go objąć i nauczyć się podstawowych chwytów. Poza tym taki instrument ma taką wielkość, która zapewnia wygodę podczas grania dziecku, niezależnie od wybranej pozycji. Musiałam jeszcze wybrać estetykę gitary. Najbardziej spodobały mi się kolorowe modele, które od razu przyciągają wzrok. Postawiłam na model wykonany z jasnego drewna, opatrzony ciekawym wzorem. Uznałam, że taki wybór jest świetnym pomysłem na prezent dla dziewczynki. Nie mogłam się doczekać, aż wręczę taki instrument w dniu urodzin. Wybrałam do gitary ładny pokrowiec, który ją dobrze zabezpieczy, by jak najdłużej dobrze służyła.

Wydaje mi się, że gitara była strzałem w dziesiątkę, jeżeli chodzi o prezent urodzinowy dla mojej siostrzenicy. Jak tylko otworzyła prezent, zakrzyknęła z zachwytu. Od razu wyjęła gitarę z pokrowca i spróbowała coś na niej zagrać. Udało mi się bardzo dobrze dobrać rozmiar instrumentu – zauważyłam, że dobrze leży w ręce dziecka. Siostrzenica nie ma żadnego problemu z objęciem gryfu, co ma znaczny wpływ na wygodę podczas grania.