Gdzie w Wołominie wykonam fotografię niemowlęcą?

Kilka tygodni temu urodziłam swoje pierwsze dziecko. Doszłam do wniosku, że dobrze byłoby mieć jakąś fajną pamiątkę z pierwszych tygodni jego życia. Stwierdziłam, że najlepiej będzie wykonać mu profesjonalną sesję zdjęciową, ponieważ takie zdjęcia są o wiele lepsze i ładniejsze niż te samodzielnie klikane aparatem w telefonie komórkowym.

Udane fotografie niemowlęce mojego dziecka

\"fotografiaW takim razie musiałam znaleźć dobrego fotografa, który miałby doświadczenie w wykonywaniu fotografii niemowlęcej. Zależało mi na tym, aby był to ktoś doświadczony w wykonywaniu takiej fotografii i posiadał profesjonalny sprzęt przeznaczony do pracy przy fotografii niemowlęcej. Ponieważ do tej pory nie robiłam takich profesjonalnych sesji nie znałam żadnego dobrego, zaufanego fotografa. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: fotografia niemowlęca wołomin, i zaczęłam przeglądać wyniki. Po przejrzeniu wielu ofert, udało mi się znaleźć fotografa, który posiadał duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Na jego stronie internetowej sprawdziłam przykładowe zdjęcia wykonane przez niego podczas sesji fotografii niemowlęcej. Muszę przyznać, że większość fotografii bardzo mi się spodobała, nie tylko ze względu na piękne, artystyczne stroje i plenery w których wykonano fotografie. Były one dopracowane w najmniejszych detalach i bardzo profesjonalnie wykonane. Byłam również zaskoczona, że miał on niskie ceny za swoje usługi.

Zdecydowałam się zatrudnić go do sesji niemowlęcej mojego dziecka. Zamówiłam u niego sesję zdjęciową, a także zdjęcia wywołane w formie foto książki oraz portretu w dużym formacie. Fotografie niemowlęce wykonane przez tego fotografa były bardzo udane i piękne. Bardzo mi się podobały. Dużą zaletą tego fotografa było także to, że miał własne studio fotograficzne znajdujące się w samym centrum Wołomina.