Gdzie nauczę się hip-hopu w Bydgoszczy?

 

Od dziecka byłam bardzo aktywną osobą. Dlatego kiedy na początku ciąży dowiedziałam się, że jest ona zagrożona i muszę leżeć cały czas i mogę wstawać jedynie do toalety, byłam przerażona. Nie miałam pojęcia, jak to wytrzymam. Całe szczęście jakoś mi się udało. Jednak od razu po porodzie zdecydowałam się nadrobić „zgubioną” formę. Przez chwilę zastanawiałam się, jaka forma aktywności najlepiej sprosta moim wymaganiom.

Uczę się hip-hopu w szkole dla dorosłych

taniec hip hop dla dorosłych bydgoszczSzybko jednak wpadłam na pewien pomysł. Zdecydowałam się udać na lekcje tańca. Uznałam, że hip-hop będzie dla mnie odpowiednim tańcem. Bez problemu znalazłam szkołę tańca, w której ofercie znajdował się między innymi taniec hip hop dla dorosłych Bydgoszcz to miejscowość, w której ta szkoła tańca się znajdowała. Zajęcia z hip-hopu dla dorosłych odbywały się tam trzy razy w tygodniu w godzinach porannych i wieczornych. Zdecydowałam się zapisać na lekcje poranne, ponieważ było to dla mnie wygodniejsze. Odbywały się one w kilkunastoosobowych grupach, gdzie najpierw uczyliśmy się poszczególnych kroków a następnie choreografii. Zajęcia były prowadzone przez profesjonalnych tancerzy, którzy dopasowywali tempo nauki do możliwości tancerzy. Ja byłam bardzo zadowolona, ponieważ zajęcia były intensywne i naprawdę mogłam się podczas nich nieźle napocić. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”.

Po pewnym czasie przeskoczyłam nawet do grupy średniozaawansowanej jeśli chodzi o hip-hop. Umiałam wiele kroków i powoli sama zaczynałam tworzyć choreografię do muzyki. Dzięki temu mogłam ćwiczyć w domu pomiędzy zajęciami. Chodzę na te zajęcia z tańca dla dorosłych już od kilku miesięcy i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Tym bardziej, że są one naprawdę tanie.