Gdańskie projektowanie wnętrz

Wraz z żoną, kilka lat temu postawiliśmy sobie wielki cel. Chcieliśmy zebrać gotówkę, która wystarczy nam na zakup mieszkania, o jakim marzymy. Żeby ten cel osiągnąć, pracowaliśmy bardzo długo, dając z siebie wszystko. Braliśmy na siebie nadgodziny, praktycznie jako ostatni opuszczając korporację. Wiedzieliśmy jednak, że musimy to zrobić, ażeby później żyło nam się łatwiej, bez żadnych obciążeń w postaci kredytów. 

Wnętrze spod ręki projektanta

\"projektowanieKiedy tylko osiągnęliśmy nasz cel, nie mogliśmy posiąść się z radości. Byliśmy przeszczęśliwi, ponieważ dzięki naszej ciężkiej pracy, nie było potrzeby, ażebyśmy wikłali się w kredyty. Przede wszystkim byliśmy z siebie dumni, dlatego że wytrwaliśmy w swoim postanowieniu. Jak tylko odebraliśmy klucze od naszego nowego mieszkania, łzy szczęścia spływały nam po policzkach. Jednakże nie mogliśmy się do niego od razu wprowadzić. Chcieliśmy, żeby mieszkanie było rewelacyjnie urządzone. Szybko więc znaleźliśmy kompetentną osobę, której domeną jest projektowanie wnętrz domów gdańsk jest miastem, które słynie z utalentowanych architektów, toteż praktycznie bez zastanowienia powierzyliśmy architektowi nasze mieszkanie. Jedyną naszą wskazówką było to, że bardzo lubimy skandynawski minimalizm, ponieważ mamy wrażenie, że dzięki niemu w mieszkaniu panuje ciągły porządek. Poza tym nasze poprzednie mieszkanie było urządzone właśnie w ten sposób, więc oczekiwaliśmy czego w tym stylu.

Kiedy tylko zobaczyliśmy gotowe mieszkanie, w którym projektant zakończył już swoje prace, byliśmy po prostu dumni. Dopiero wtedy w pełni poczuliśmy, że zebraliśmy owoc naszej długoletniej, ciężkiej pracy. Dodatkowo, kiedy odwiedzają nas znajomi i pytają o aranżację wnętrz, z czystym sumieniem polecamy im zaufanego architekta.