Folie ochronne na lakier

 

Jakiś czas temu zdarzył się cud i sama nie mogę w to do tej pory uwierzyć. Udało mi się w jakimś konkursie wygrać nowe auto. Szalałam z radości, gdy okazało się, że nie jest to żadna ściema. Byłam zadowolona, bo moje auto poprzednie to już stary grat był. Musiałam teraz dbać o nowy nabytek.

Regeneracyjna i ochronna folia do auta

\"folieJako, że było to nowe auto musiałam zadbać, żeby długo mogło cieszyć się idealnym wyglądem i być w dobrej kondycji. Postanowiłam nałożyć folie ochronne w Szczecinie na strategiczne miejsca auta, żeby móc asekurować lakier przed zniszczeniami. Kiedyś nakładało się takie folie ochronne tylko na telefony, żeby się nie porysowały. Teraz technologia poszła o wiele dalej i można takich trików stosować również na samochodach. Bardzo się cieszyłam, że coś takiego jest, bo nowy lakier i karoseria tak się świeciła, że szkoda byłoby, gdyby to wszystko nagle zmatowiało i pojawiłyby się rysy. Znalazłam firmę, która zajmuje się naklejaniem takiej folii. Dowiedziałam się, że folia ma nie tylko działanie ochronne przed różnymi owadami, zjawiskami atmosferycznymi, błotem, kurzem i kamieniami, które pojawiają się na drodze i mogą pryskać na karoserię. Taka folia miała też działanie regenerujące, ponieważ pod wpływem ciepła regenerowały się drobne ryski w aucie. Całe zakładanie folii długo nie potrwało. Wszystko zostało zrobione tak dokładnie, że nie było nawet śladu, żeby jakaś folia na samochodzie była.

Chwila nakładania folii, a przynajmniej mam pewność, że z autem nic się nie stanie. To dla mnie bardzo ważne, bo nie chciałabym, żeby taka piękna karoseria została zniszczona. Teraz mogę jeździć bez obaw, nawet po niezbyt pięknych drogach. Żadne kamienie nie zniszczą mojego świecącego lakieru. Taka folia do aut to wyjątkowy wynalazek.