Duńskie smoczki w pięknych kolorach

 

Klasycznie w każdej wyprawce dla noworodka musi znaleźć się wiele przedmiotów. Jedne bardziej potrzebne inne mniej. Jednak każdy rodzic z pewnością nie żałuje zakupu smoczka tak zwanego uspokajacza. Polecane z duńskiej firmy smoczki Bibs cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Rodzice kupują je ponieważ występują w pięknych kolorach i są bezpieczne dla małych dzieci.

Naturalne smoczki z kauczuku

\"smoczkiMiękki i delikatny skoczek kształtem przypomina brodawkę sutkową. Tarcza tego smoczka jest okrągła z małymi otworami zapewniającymi odpowiednią wentylację. Firma Bibs zaleca wymianę smoczka po 30 dniach użytkowania. Smoczki Bibs odpowiednie są dla dzieci od 0 do 6 miesiąca życia oraz od 6 do 12 miesiąca. Ich średnica to 4,5 cm, wykonane z naturalnego kauczuku spełnia wszystkie potrzebne normy. Ponad to cieszą się one zainteresowaniem przez swoje piękne kolory. Ich cena nie jest wysoka. Można je zakupić już od 15 złotych. Są to zdecydowanie najbardziej retro skoczki dostępne na rynku. Spotkać je można na zdjęciach u dzieci celebrytów i aktorek. Nie mają stabilizatorów i innych chemicznych substancji w swoim składzie. Są to smoczki bardzo wytrzymałe i w 100% naturalne. Zgodnie z zaleceniami producenta smoczek przed pierwszym użyciem należy umyć i wysterylizować przez minimum 5 minut we wrzącej wodzie.

Rodzice dbają i kupują najlepsze rzeczy dla swoich pociech. Cała wyprawka często kosztuje kilkaset złotych lecz warto inwestować w najwyższej jakości produkty i akcesoria. Wszystkie rzeczy kupić można w polecanych sklepach z produktami dla dzieci. Smoczki czy butelki musimy kupować od sprawdzonych producentów i sprzedawców. Są to takie produkty, które muszą być sterylne. Każdy nowy smoczek po sterylizacji nadaje się do podania dziecku. Warto je zmienić często by unikać chorób jamy ustnej.