Dodatki do łazienki w stylu retro

Nawet najmniejsze dodatki potrafią odmienić oblicze naszego wnętrza, bez względu na to, jakie pełni ono funkcję. Przekonałam się o tym na własnej skórze, kiedy w ubiegłym roku po raz pierwszy zmieniłam wnętrza mojego domu niemal nie do poznania, tylko i wyłącznie poprzez zmianę elementów dekoracyjnych. W tym roku wyremontowałam łazienkę i bardzo mocno skupiłam się na najmniejszych detalach. 

Stylowa mydelniczka do łazienki

\"mydelniczkaOd kiedy pamiętam lubiłam oglądać zdjęcia ładnie urządzonych pomieszczeń. Pasja ta została mi do dzisiaj. Dodatkowo zdobyłam nieco wiedzy na temat zasad urządzania wnętrz i wiedzę tę wykorzystuje we własnym mieszkaniu. Bardzo mocno opieram się na dodatkach w postaci dekoracji, którymi naprawdę mocno można odmienić oblicze danego pomieszczenia. W zeszłym roku zasadę tę stosowałam w salonie, obecnie pracuje nad stworzeniem klimatu w nowo urządzonej łazience. Dbam w niej o każdy detal. Niedawno, będąc w sklepie, wpadła mi w oko mydelniczka retro, która zadecydowała o tym, w jakim stylu będzie urządzona moja łazienka. Mydelniczka jest ceramiczna, pięknie zdobiona, ale nie przesadnie. Postawiłam ją na umywalce, dokupując inne dodatki w podobnym stylu. Co prawda używam głównie mydła w płynie, ale na mydło w kostce też musi być miejsce w łazience. Oczywiście na mydło w płynie też znalazłam odpowiedni pojemnik z dozownikiem. Pewnie za jakiś czas zmienię te dodatki, ale na razi styl retro bardzo przypadł mi do gustu.

Dodatki odgrywają dosyć istotną rolę w aranżacjach, często decydując o ostatecznym klimacie danych pomieszczeń. Stosuje te zasadę w swoim domu, bardzo mocno koncentrując się na zakupie klimatycznych dodatków. Niedawno remontowałam łazienkę i kupiłam do niej bardzo stylową mydelniczkę w stylu retro. Pozostałe dodatki również są w tym stylu.