elewacja drewniana

Deski elewacyjne tematem lekcji

Cześć wam! Mam dzisiaj do was serię naprawdę dziwacznych pytań, a wszystko jak zwykle przez zajęcia z techniki. Dzisiejszym zadaniem i przesłaniem lekcji, było budowanie domu. To znaczy nie będziemy budować domu tak naprawdę, ale mamy to sobie wyobrazić i sporządzić kosztorys takiego przedsięwzięcia.

Jednym z naszych tematów – deski elewacyjne

\"elewacja

Pan dobrał nas w pary i zrobił z nas jakby takie udawane małżeństwa, ja na szczęście jestem w parze z Maćkiem, czyli, jak wiecie, moim najlepszym przyjacielem! Już dzisiaj w miarę sprawnie udało nam się podzielić zadania. I tego podziału przypadło mi zorientowanie się w następujących tematach. Po pierwsze: elewacje drewniane i dobre deski elewacyjne, a konkretnie zamówienie jednej elewacji, to znaczy mam sprawdzić ile taka elewacja drewniana kosztuje. Po drugie mam zorientować się ile kosztuje taras drewniany, a po trzecie, deski kompozytowe…, tylko ja nie mam pojęcia, czym są deski kompozytowe!!! Bo elewacja drewniana, to jeszcze łapie, taras drewniany, wiadomo, ale deski kompozytowe?! Nie mam pojęcia. Dlatego piszę, tu dzisiaj do was moi Internetowi wybawcy, byście pomogli mi w organizacji budowy tego domu, którego tak naprawdę nigdy nie będzie. I tak po pierwsze, poproszę was o elewacje drewniane, to znaczy podpowiedzcie mi proszę ile taka elewacja drewniana może kosztować. Po drugie, pomóżcie znaleźć mi jakąś stronę, która sprzedaje taras drewniany, chociaż ja do końca nie wiem, czy ten taras drewniany ma być przy domu, czy to robi ta sama firma, co robi elewacje drewniane… No i ostatnie najważniejsze dla mnie pytanie. Czym są deski kompozytowe? Ile kosztują deski kompozytowe? I po co one w ogóle są!! Uf, aż się zdenerwowałam. Nasze zajęcia z techniki zajmują nam stanowczo za dużo czasu.

Ja wiem, że potem ta wiedza przyda nam się w życiu, ale my mamy dopiero czternaście lat, jeszcze mamy czas, by dowiedzieć się gdzie się zamawia elewacje drewniane. Kończę na dziś, siadam do reszty prac domowych. Mam nadzieje, że uda wam się odpowiedzieć na moje dziwaczne pytania. Pozdrawiam, bardzo mocno!