Co wyróżnia markę Cadet?

Traktorki ogrodowe to pojazdy, które mogą służyć nie tylko do koszenia, ale także do innych prac porządkowych, jak na przykład grabienie liści. Wiele z nich jest wyposażonych także w specjalną wtyczkę do mulczowania, co wiele ułatwia.

Markowe traktorki ogrodowe

\"traktorekTraktorki różnią się od siebie nie tylko mocą koszenia, trybami działania i parametrami koszenia, ale, przede wszystkim, ceną. Grunt więc, by dobrać sprzęt optymalny do swoich potrzeb, a przy tym nie przepłacić. Dlatego jedną z lepszy propozycji jest ogrodowy traktorek Cadet, odpowiadający najważniejszemu kryterium, czyli wysokiej jakości jakości w rozsądnej cenie. Bowiem nowe Cadety możemy kupić już za niecałe osiem tysięcy złotych, a modele używane nawet o połowę taniej. Plasuje je to w czołówce niedrogich kosiarek-traktorków, jakie sprawdzą się zarówno w niewielkim ogrodzie, jak i na sporej działce. Taki pojazd to wygoda i komfort, bowiem oszczędzamy nie tylko energię, ale czas. Bowiem traktorki mogą poruszać się z prędkością nawet 20 km/h, co wcale nie ma wpływu na mniejszą dokładność koszenia. Zatem dwa lub trzy przejazdy po ogrodzie, a trawnik będzie skoszony zgodnie z naszymi preferencjami. Ułatwia to płynna regulacja ostrzy, które tną trawę na długość od kilku do kilkunastu milimetrów. Jednak doskonale poradzą sobie także z usuwaniem wysokich traw oraz chwastów. Do traktorka Cadet można dokupić wiele akcesoriów, w tym wtyczkę do mulczowania, oraz nakładki grabiące – niezwykle przydatne zwłaszcza jesienią.

Wiele jest traktorków ogrodowych, ale tym, który łączy w sobie wysoką jakość z przystępną ceną, jest Cadet. Zdecydowanie warto postawić na jego zakup, albowiem to pojazd, który posłuży nam nawet kilkanaście lat, a jego serwisowanie jest bezproblemowe i niedrogie.