Chcę sprzedać nowy dom drewniany na wsi

Kiedyś postanowiłem oświadczyć się Joli. Nie byłem do końca przekonany co do tego związku, ale uznałem, że spróbuję. Wtedy też postanowiliśmy wziąć kredyt i wybudować sobie dom na wsi, który jest z drewna. W międzyczasie wiele się zmieniło.

Mój dom drewniany na wsi sprzedałem bardzo atrakcyjnie

\"domyWspólnie podjęliśmy decyzję, że dom wykończymy i wystawimy go na sprzedaż. Za pieniądze uzyskane z jego sprzedaży spłacimy kredyt. Takie domy drewniane na wsi pod klucz są bardzo atrakcyjne cenowo i dzięki temu nie musieliśmy brać aż tak wysokiego kredytu. Poza tym mieliśmy wkład własny. Zadeklarowałem, że sprzedażą domu zajmę się osobiście. Jolanta bardzo często wyjeżdża w delegacje i w zasadzie to nie miałaby kiedy spotykać się z potencjalnymi klientami. Chciałem sprzedaż dom na własną rękę bez udziału pośredników. Chciałem uzyskać jak najwięcej ze sprzedaży. Uprzednio dokładnie sprawdziłem za ile stoją gotowe domy drewniane na wsi pod klucz, ażeby mieć orientację jaka kwota wchodzi w grę. Na szczęście uda się spłacić cały kredyt a i jeszcze zostaną nam jakieś pieniądze do podziału. Wystawiłem ogłoszenie, do którego zrobiłem bardzo dużo zdjęć. Chce, ażeby klient, który zainteresuje się ofertą miał wszystkie informacje. Opisałem bardzo dokładnie ofertę i pozostało mi czekać aż ktoś się odezwie. W tej okolicy są liczne domy drewniane na wsi pod klucz, ale tylko jeden jest na sprzedaż. Dzięki temu nie mam konkurencji. Zamieszkałbym tutaj, ale sam nie chce w takim dużym domu przebywać. Jest on dla mnie za duży.

Odezwało się do mnie młode małżeństwo, które od razu zdecydowało się na zakup tego domu. Wzięli go za gotówkę co mi się bardzo podobało. Od razu pojechałem do banku spłacić kredyt. Resztę podzieliłem między siebie i Jolantę.